Як заробляти сидячи в декреті – всі способи

Якщо ви розумієте, що на якийсь час «засіли» вдома, а гроші заробляти хочеться, то саме час стати фрілансером! Що таке фріланс? Фріланс – це робота, яку можна виконувати віддалено, не приходячи в офіс, працюючи поза штатом, перебуваючи в іншому місті чи навіть в іншій країні.

Раз ви це читаєте, значить, комп’ютер та інтернет у вас є. А в інтернеті просто маса можливостей заробити! Я не буду розглядати різні види зовсім дивною діяльності – коли я бачу подібні рекламки, мені здається, що це просто «розлучення» – читай новини, тикай на кнопки, переглядай рекламу і вербує собі подібних… Це не для мене і роботою взагалі не називається. Хороші гроші з цього не отримаєш! Одна знайома написала, що тикала весь місяць і заробила 7 гривень, які навіть зняти не вийшло. Я ж постаралася підібрати варіанти цікавих і реальних видів діяльності, які можуть приносити заробіток в декреті, на своєму досвіді і досвіді подруг.

Для початку потрібно визначитися з видом діяльності. У кожного свій склад розуму. Хтось гуманітарій, комусь ближче математичні напрямки, а хтось мислить творчо і кишить ідеями. Втім, навіть якщо в даний момент ви здатні здійснювати тільки найпростіші дії, тому що мозок повністю зайнятий малюком, то і в такому випадку є маса способів заробити сидячи вдома з дитиною. Тепер докладніше.

Хочете тисячу — просите мільйон.

Написання статей

Для людей з гуманітарним складом розуму підійде написання текстів. Є різні варіанти – наприклад, можна писати про те, що близько саме Вам. Скажімо так – практична інформація по попередньому виду діяльності або ж пов’язана з вихованням дітей, активним життям з малюками, оформленням документів і посібників, про пологи, огляди та відгуки на якісь дитячі товари і гаджети… Ці статті по початку можна розсилати в різноманітні видання за тематикою, пропонувати свої послуги журналіста. Якщо Ви цікаво і грамотно пишете, журнали та інтернет-портали з задоволенням будуть замовляти у Вас статті, огляди, давати завдання і теми. Спочатку оплата буде невелика, але з появою досвіду та імені Вас будуть кликати в більш популярні видання, пропонувати вести свої колонки на популярних інтернет порталах з сотнями тисяч відвідувачів на день.

Програмування

(Розробка сайтів, функціональних додатків різної спрямованості, ігор, додатків для мобільних пристроїв, додатків для ВКонтакте, для Фейсбуку, існує ще дуже багато різних областей програмування). Це, звичайно, заняття не на один місяць і навіть рік. Починати роботу програмістом досить складно, на початковому етапі не буде ніякої матеріальної вигоди. Необхідно докласти чималих зусиль, щоб зрозуміти технологію, вивчити синтаксис мови, освоїти IDE (інтегроване середовище розробки) і, найскладніше, навчитися знаходити свої власні помилки! Але зате, освоївши ці премудрості, Ви отримуєте беконечную свободу вибору проектів, з якими ви хочете працювати, часу роботи і місця, де Ви це можете робити. Зараз все, що стосується програмування, є в інтернеті в дуже великій кількості, дуже докладно і для будь-якого рівня підготовки – статті в допомогу зовсім початківцям і професіоналам. У мережі можна знайти все: Як почати програмувати на обраною мовою, Технічну документацію по необхідної функціональності, Нескінченні форуми для обговорення всього, починаючи з IDE закінчуючи специфікою конкретної мови програмування, Роботодавців і відповідну команду з якою Вам захочеться працювати, якщо ви не хочете працювати в поодинці. Для необізнаного людини це все здається нескінченно складним. Орієнтовно, для того, щоб освоїти з нуля яку-небудь технологію розробки програмних продуктів потрібно більше двох місяців копіткого вивчення і навчання. Зате після попередньої підготовки можна вже відразу отримувати дохід порівнянний із середнім розміром заробітків, працюючи навіть як «студента» або «навчається» на якомусь проекті або виконуючи невеликі задачки, якщо Ви вирішите працювати виключно індивідуально. Поле початку реальної роботи Ваша кваліфікація буде дуже швидко зростати, а з Вашими вміннями і впевненістю в собі буде рости і Ваш заробіток. У розробника програмного забезпечення середньої кваліфікації заробітна плата зазвичай вище середньої в 5-7 разів. Кваліфікований програміст (або якщо пощастить з проектом, на якому Вам пощастить працювати) може отримувати і в 10-20 разів більше середнього заробітку.

Ведення блогу

Якась тема Вам особливо близька, Вам є, що сказати і статті так і плодяться в голові і в комп’ютері? Почніть свій блог! Зараз досить багато майданчиків, які дають можливість зареєструвати місце і хостинг дешево, надають форми сайтів, які достатньо заповнити фотографіями та статтями, які не заморочуючись на програмуванні. Писати блог можна про що завгодно – ділитися своїми рецептами і оригінальними кулінарними ідеями, секретами виховання, вивчати і розглядати питання психології, допомагати іншим мамам, розповідати про досвід ваших подорожей з дітьми або розробляти будь-які інші теми. У чому сенс ведення блогу в матеріальному плані? Коли Ваш блог розкрутиться і набере хорошу відвідуваність, (а для цього теж доведеться потрудитися, крім цікавого контенту (наповнення), Ви ще перечитаєте масу статей з розряду «СЕО оптимізація», «Розкрутка блогу», «Заробіток на партнерських програмах» і т п ), можна буде поставити рекламні блоки, строчки від яндекса і гугла, баннери від різних компаній по тематиці сайту… Гроші капають як за кліки по ним, так і за звичайні покази. Це, звичайно, в довгостроковій перспективі, гроші починають нараховуватися не відразу, знімати можна від певної суми, потрібно добре розкрутитися… Однак, потім можна просто ділитися своїми думками і отримувати за це хороші гроші. Допустим, автор одного блогу, на який я підписана, тому що мені цікаво читати його статті, нещодавно опублікував пост про те, що блог приніс йому за минулі місяці близько 40 000 гривень і більше за кожен, і розписав за що, яку рекламу і т п. Втім, він же пише, що витрачає по 10-15 годин на день на свій блог. Так що все цілком реально, хоча і не відразу. Врахуйте, на написання і коригування тексту, обробку фотографій, викладку, гарне оформлення статті, придумування цікавих підписів, вичитку, оптимізацію, відповіді на коментарі – на все це потрібно витрачати чимало часу.

Коригування текстів

Якщо в інституті російська мова і література були Вашими хорошими друзями, то вичитування, коректування, редагування текстів – завжди доступна для Вас і затребувана в принципі діяльність. Такі пропозиції від різних видавництв я зустрічаю в мережі постійно. Звичайно, без досвіду і оплата буде не велика, але ж це тільки перший час!

Вірші на замовлення

Так-так, це користується популярністю. Багато улюблені бажають висловити свої почуття стихотворно, (і бажано видати такий вірш за свій порив душі), та й на свята іменинникам приємно піднести іменний вірш, створене спеціально для них. Замовники описують характер, звички, зовнішність майбутнього героя вірша, розповідають про його захоплення, висловлюють свої побажання, а ваше завдання наділити все це в віршовану форму. Ціна на таку роботу залежить від обсягу Вашої оди. Між іншим, не багато хто пропонує такі послуги, так що конкуренція поки не велика. А от за словами авторів – замовлень у них хоч відбавляй! Добре ще освоїти попутно каліграфію і вміння оформляти свої тексти.

Написання книг та дипломів

Як автор декількох популярних книг, можу Вам з упевненістю сказати – в їх створенні немає нічого надприродного. І якщо в моєму випадку ще потрібні якісь специфічні знання, так як я була співавтором книг з психології (і маю відповідну освіту), то для створення більшості книг із серії «для домогосподарок» і «почитати в метро» потрібно тільки грамотне володіння інтернетом і вміння переробляти інформацію. Адже можна використовувати різні джерела, вказуючи їх, 30% сумарного тексту можуть становити запозичення, обсяг кожного з них не більше 1 авторського аркуша (40000 знаків). Головне, в книзі обов’язкові посилання на першоджерела. Я була сильно здивована, коли в одному видавництві дізналася, що майже всі їхні книжки по темі фен-шую, дизайну, корисних порад, путівників і багато інших – пишуться коректорами, редакторами невеликих відділів та іншими працівниками у вільний час. Основну частину інформації просто черпали з інтернету і вміло переробляли, заробляючи хороші гроші на гонорарах і видаючи «оригінальні» книги. Гонорари за книги, звичайно, можуть бути не такими високими, як хотілося б, залежить від тиражу. Але якщо книга комерційно успішна, то потім її перевидають, а гонорар виплачується знову і знову (при грамотно укладеному договорі, звичайно)! Мені, наприклад, було дуже приємно отримувати гроші ще раз через рік, пару років, коли їх вже не чекаєш. Ну а написання дипломів і курсових робіт тим більше завжди буде затребувано, але тут бажано розбиратися в якихось темах, вивчати питання. І часто потрібно для диплома не менше 80% оригінального тексту. До слова, я свій основний диплом зробила за кілька ночей зі своєї курсової, правда, в темі розбиралася і пропрацювала по ній пару років. Диплом захистила на відмінно. Для тих, хто любить розробляти одну тему, але добре, існують навіть спеціальні сайти, які купують подібні роботи і роблять замовлення по темам.

Набір тексту

Це, скоріше, на допомогу студентам, школярам, ​​зайнятим працівникам, письменникам… Коли необхідно рукописний текст перевести в електронний вигляд. Або ж розшифровувати диктофонні записи. Така робота не сильно оплачується, зате не вимагає якихось навичок, крім швидкості друку тексту.

Адміністратор сайтів, модератор, адміністратор груп у соцмережах і т п.

Як це не дивно, але така робота добре затребувана в наш час. На різних сайтах є найчастіше стабільна оплата, в групах, наприклад, в контакті, частіше платять відсоток від реклами. Знайомої за ведення групи платять 1 500 гривень в місяць. А груп таких можна вести хоч 10. Нині заробіток за допомогою реклами в паблік і групах набирає все більшої популярності. Завдання – спочатку розкрутити групу, зробити її відвідуваною, кожен день наповнювати цікавими новинами і матеріалами. (Ну і займатися «чисткою» спаму і тому подібного, спілкуванням з відвідувачами). Коли активних читачів, передплатників набереться дійсно багато, починає з’являтися реклама. Наскільки мені відомо, середня ціна за рекламу в розкрученому паблік – 100 – 1000 гривень за пост. Вражає, чи не так? Звичайно, можна і самому організувати групу і займатися нею. Але тут для початку варто добре вивчити теми найпопулярніших паблік, які будуть цікаві і рекламодавцям і читачам. У мене, наприклад, кілька груп, в одній кількість передплатників доходило до 47 тисяч чоловік, але рекламодавці в черзі не стояли. Бо у групи вузьконаправлена ​​специфіка, та й для рекламників це кількість – зовсім не велика, чи то справа – мільйон читачів… Так що простіше влаштуватися працювати в іншу групу, розкручування своєї – справа довга і вимагає часу і зусиль.

Візажист, стиліст

Якщо Вам є кому допомогти, посидіти з дитиною якийсь час, можна закінчити курси візажистів, стилістів, перукарів. Займатися красою інших людей можна і вдома, поки дитина спить, якщо у нього встановився чіткий режим дня. Або ж запрошувати няню на дві години – вартість візажу та зачіски набагато вище, ніж її послуги. Також можна працювати і масажистом.

Майстер нігтьового дизайну

Теж саме і в цій спеціальності. Якщо у Вас є, кому Вас виручити, посидіти з малюком, Ви цілком можете приймати клієнток вдома, маючи стабільний, хоч і не величезний дохід. Бо поки існують жінки, їм буде потрібен манікюр і педикюр. Правда, для цієї діяльності будинку знадобиться окрема кімната, щоб малюк не дихав хімікатами.

PR-менеджер

Ви можете складати будинку прес-релізи різних заходів (складання хорошого 100-800 гривень), займатися рекламою різних виставок та заходів. Потрібно буде працювати по телефону і інтернету. Домовлятися про майданчиках проведення, відстежувати прихід і розміщення модулів у виданнях, шукати інформаційних спонсорів і так далі.

З мінусів роботи по інтернету: найчастіше для оплати використовують електронні гроші (веб мані, янедкс гроші). З одного боку зручно, але з іншого, щоб вивести їх, наприклад, на свою банківську карту, треба заплатити відсоток. Тому ними зручніше розплачуватися в інтернеті за різні товари та послуги.

Складання кросвордів

Платять за це дуже добре, але от глибше цю тему я не вивчала. Головне, що попит на укладачів для різних видавництв завжди є! І адже ніхто потім не скаже, що у мами в декреті мізки тільки про підгузки думають. Так можна ого-го як підняти свій інтелектуальний рівень!

Організація спільних закупівель, відкриття власного інтернет-магазину

Власне кажучи, це справа самого початку не вимагає вкладень, але працювати потрібно буде над рекламою, наповненням своєї групи фотографіями товарів, організацією процесу збору грошей, замовлення, доставки… Багато мам із задоволенням беруть участь у колективних закупівлях, коли ті ж самі іграшки або одяг, що і в магазині, можна купити набагато дешевше. Однак тут необхідно довіру клієнтів, так що першими замовниками можуть стати знайомі матусі, друзі і сусіди, у яких варто просити залишати в інтернеті відгуки про Вашу діяльність і рекомендації друзям. Тут і власна економія, і невеликий заробіток, а якщо вийде, то все це може вилитися в хороший інтернет – магазин з пристойним доходом!

Кулінарія

Якщо Вам вдається викроїти кілька годин під час сну дитини, і Ви любите готувати – це дуже цікавий вид заробітку, в якому можна й ім’я заробити, і постійними клієнтами обрости, і стати людиною, чиє кулінарне творчість будуть радити друзям, і добре заробити.

Перше, що спадає на думку – виготовлення тортів. У більшості випадків будинку роблять торти з прикрасами з мастики для дитячих днів народжень. Це варіант безпрограшний, дні народження будуть завжди, як і бажання батьків порадувати діток. А першими замовниками швидко стануть друзі та знайомі. Крім цього будинку роблять капкейкі, печиво ручної роботи та інші солодощі. Мене особливо вражають всякі банти з шоколаду і фігурки ручної ліпки.

Можна займатися виготовлення пряників – козуль. Я, правда для себе, спробувала спекти пряники і зробити пряниковий будиночок. Сама здивувалася – вийшло з першого разу, шалено смачно, а потренувавшись, навіть розпис початку виходити для першого разу досить симпатична. (І не встигла я викласти фото в мережу, тут же почали питати, чи можна замовити. Якщо був би час, може бути, я б навіть стала напрацьовувати руку, але мені до душі все ж інші заняття.) Найбільше пряники замовляють до нового році, на корпоративні заходи, але коли працює фантазія і з’являються потрібні формочки – можна зробити козули і до паски, і на згадку про день народження, і в якості сувенірів або запрошень на весілля, дівич-вечір, дитяче свято і т. д. Пам’ятаю, до свого весілля сама замовляла пряники-сердечка з нашими іменами і датою в подарунок гостям.

Звичайно, доведеться витратити час на освоєння рецептів, вдосконалення навичок, напрацювання умінь розраховувати порцію… І необхідно щиро любити готування. Але якщо на кухні Ви відчуваєте себе у своїй стихії – чому б не спробувати заробляти на цьому?

Сюди ж, мабуть, віднесу виготовлення букетів з цукерок. Не зовсім кулінарне справу, а й до простого творчості це не віднесеш. Такі букети дарують не тільки у свята або в подяку. На новий рік ставлять ялинки з цукерочок, на весілля частенько замовляють букети нареченої (іноді – щоб кинути його замість основного букета). У подарунок дітям роблять машинки з цукерок, чоловікам – цілі кораблі (додаючи до солодощів пляшечки).

2 thoughts on “Як заробляти сидячи в декреті – всі способи”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *