Як залучити гроші і знайти цікаву роботу?

Як впливають на нас планети, як змінити своє життя на краще, як дізнатися своє призначення і слідувати йому, розповість ведичний астролог Олександр Саливон.

Олександр, як дізнатися своє призначення в житті?

З цим питанням звертаються дуже часто. Ми й самі можемо це зрозуміти для себе. Якщо відвернемося від рутини і подивимося на своє життя як би з боку – від дитинства до поточного моменту – ми помітимо ключові здібності і таланти, речі і справи, до яких ми прагнули. Це і є наше призначення. Просто ми постійно відволікаємося на те, що радять інші, що говорять в телевізорі, пишуть в журналах, тобто намагаємося наслідувати інших, жити їхніми ідеями або просто зливається з натовпом, щоб не виділятися.

Як і чому діють на нас планети?

Те, що на нас діє Місяць, вже довели вчені ще в минулому столітті, як і те, що у Землі є своє біополе. Вся природа – земля, вода (припливи і відливи) реагує на місячні фази, затемнення, комети, спалахи на Сонці. Таким чином, якщо ми знаємо, що Земля, Місяць і Сонце – планети, які мають свою енергетику і впливають один на одного, то нам залишається цілком логічний крок – прийняти, що залишилися планети також впливають на Землю.

У ведичних писаннях, які в записаному вигляді з’явилися близько 5100 років тому, сказано, що так само, як в матеріальному світі, є Ієрархи (начальники і правителі), також є Ієрархи цілих планет, планетних систем і навіть великих груп планетних систем. Планети – це тільки видиме тіло Ієрархів, які курують певні сфери життя. Також як ви – це не тільки тіло, а й душа, так і планета – це тіло, а душа – невидима. Планети мають енергетику і впливають на Землю, а також є уособленням Ієрархів певних сфер життя. Додавши розуміння закону карми і того, що ми народжуємося безліч разів, щоб вичерпати цю карму і наші бажання, ми зрозуміємо, що планети, в рамках своїх повноважень і сфер, діють на нас, просто проявляючи те, що ми заслужили і те, для чого народилися.

Як цим знанням, не стаючи астрологом, можна скористатися зрозуміло і легко?

Ведична астрологія – серйозна наука, по складності порівнянна з вищою математикою, тому користуватися цими знаннями на простому рівні – скажімо з книг або інтернету – небезпечно, практично гарантовано, що ви заплутаєтеся і тільки налякаєте себе страшними передбаченнями, підберете собі неправильні камені і мантри і т .п. У кращому випадку нічого не поміняється у вашому житті, а в гіршому – зробите тільки гірше. Тому потрібно набратися смиренності і звернутися до досвідченого ведическому астрологу. Його потрібно дуже прискіпливо вибрати, потім уважно записати рекомендації щодо гармонізації планет і смиренно виконувати. Словом, як скористатися знаннями з нейрохірургії простій людині? – Звернутися до нейрохірурга.

Якщо фінанси – це спадщина по кармі, що можна зробити, щоб привернути енергію грошей в своє життя? А якщо вони прийшли, як їх примножити, або хоча б підтримувати надходження на гідному рівні?

Гроші і процвітання – це енергія Бога, хто служить йому, тому служить Вона. Але Вона відвертається від того, хто зневажливо ставиться до грошей. Причина безгрошів’я видна в гороскопі і криється в пошкоджених точках, які відповідають за накопичення коштів, за борги і за рівень і джерела витрат. Гороскоп – це відображення тонкого тіла людини, яке зберігає досліди минулих життів. А минулої карму ми можемо спалити тільки мантрами і молитвами. З приводу фінансів святі люди відповідають коротко. Відразу зазначу, що не потрібно думати, ніби вони святі і їм гроші не потрібні. Зовсім ні – вони будують храми по всьому світу, видають і поширюють тисячі книг, годують освяченою їжею мільйони людей за рік у своїх центрах – на все це потрібні кошти. Щоб процвітати ми повинні у них буквально скопіювати два принципи. Перший: щодня займатися молитовної практикою, тому що Богиня процвітання знаходиться у стоп Господа і тому, хто щодня пропонує його лику уклін, молитву / мантру і їжу (прасад) – вона дає все необхідне. Друге: щомісячно від 10 до 50% своїх доходів відправляти на поширення духовних знань і підтримку чистих святих людей. Це парадокс матеріального світу – чим більше ми віддаємо на духовні цілі, тим більше нас повертається, щоб ми ще більше віддали і так по наростаючій.

Зараз багато людей залишаються без роботи. Як бути в цьому випадку? Переосмислювати, вчитися, шукати своє призначення або просто йти працювати на будь-яку роботу за будь-які гроші, тільки лише потім, щоб родина не бідувала?

Це популярна дилема, з якою часто звертаються: яке моє покликання і кинути все, щоб їм зайнятися? Відповідь: однозначно нічого різко не міняти, особливо, якщо є люди, які від вас залежать і ваше різке рішення поставить їх під удар. Дійсно, частина людей нещасливі в своїй роботі тому, що займаються не тим, для чого вони народилися. Але більшість якраз займаються тим, чим належить, просто так втомилися жити для себе, що їм здається, що їх справа життя іншого.

Все, що потрібно зробити, – почати займатися духовною практикою і робити так, щоб навколо вас люди починали робити те ж саме. Як каже О. Г. Торсунов – «ви хоч пиріжки продавайте, але якщо в результаті цього люди починають займатися духовною практикою – ви отримаєте все необхідне в житті і будете щасливі у своїй діяльності». Це ведична техніка, дотримуючись якої у вас завжди буде улюблена робота і засоби.

Але у кожного в житті є несприятливі періоди, без цього ніяк. Це не що інше, як вихід несприятливою карми, і в гороскопі видно, коли це станеться і які дії потрібні, щоб спалити цю карму. Але для початку потрібно перестати дивитися новини, жахи і бойовики, а замість цього читати духовні книги. Потрібно готувати вегетаріанську їжу і перш ніж є, освячувати її. Життя осяє і перетвориться всього через пару місяців. Все навколо протестуватимуть проти вашого очищення, але ви не здавайтеся – і вже через рік-другий близькі та друзі до вас приєднаються. Іншого шляху немає.

Проблеми будуть завжди, пройде одна проблема, з’явиться друга – це функція нашої планети – віддавати людині за його ж карму проблеми до тих пір, поки він не протверезіє і не почне вести чисте життя, все інше – тільки декорації. У 2015 може бути ще хвиля світової кризи, природні катаклізми, потім кілька років буде легше, потім знову з’явиться щось нове і цьому не буде кінця.

Які якості повинна розвивати жінка для створення гармонійної сім’ї?

Веди виділяють одне головне якість. І якщо попитати чоловіків, вони підтвердять – найбільше вони цінують в жінці смиренність. І це не означає бути безвольною або терпіти приниження. Всі тренінги в світі про красу і привабливості, жіночності та кулінарії – все це безглуздо, якщо жінка сперечається або лається з чоловіком. Не тільки з чоловіком. Потрібно розвивати повагу і смиренність до всіх чоловіків довкола. Також суперважливо: жінка повинна перебувати під захистом – від алкоголю, від тютюну, від ЗМІ, від конфліктів. Який простір любові може навколо себе створити жінка з сигаретою в одній руці і пивом в інший, увечері дивиться бойовики, жахи або, ще гірше, новини?… Якого чоловіка і яких дітей вона отримає, і що вона зможе їм дати?… Тому потрібно в першу чергу прибрати ці речі з життя назавжди. Повністю, ніякого «по-свят». Тоді у неї з’являться сили бути чистою, привабливою, ніжною, спокійною і жіночною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *