Як врятувати обличчя від жирного блиску

Влітку під впливом високих температур активізуються сальні залози, що проявляється у вигляді жирного блиску на шкірі. Як усунути жирний блиск з обличчя?

Щоб відрегулювати роботу сальних залоз і скоротити вироблення секрету, а разом з цим і зменшити прояв жирного блиску на обличчі, слід якісно очищати шкіру кожен день – вранці і ввечері. Для цього вибирай легкий гель або пінку для вмивання з абсорбуючі компонентами, які перешкоджають виділенню жиру.

У боротьбі з жирним блиском ефективно допоможуть регулярні домашні процедури для обличчя – маски з глини і кефіру, які відмінно очищають шкіру, звільняючи її від надлишків жиру, бруду, косметики і токсинів.

Якщо блиск на обличчі потрібно усунути миттєво, завжди носи з собою матуючі серветки, які поглинуть з поверхні шкіри зайвий жир і освіжать макіяж.

Стан нашої шкіри, як відомо, безпосередньо залежить від того, що ми їмо і п’ємо. Намагайся пити не менше 1.5-2 л чистої негазованої води, а також є більше ягід, фруктів, зелені і овочів. Уникай гострої, смаженої та копченої їжі.

У літньому догляді вибирай засоби з легкою текстурою – які не будуть обтяжувати шкіру і забивати пори. Обов’язково заміни свій тональний крем на флюїд або емульсію. Намагайся наносити менше косметики на обличчя – влітку шкіра повинна дихати.

Не забувай про УФ-захист і термальну воду, які завжди повинні бути у твоїй косметичці. Відмовся від жирних кремів з масляною текстурою – це одна з причин жирного блиску на обличчі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *