Як вкласти дитину спати?

Для маленької дитини, яка погано ще контролює свої емоції, причиною неспокійного сну може стати надлишок вражень, прорізування зубів, підвищення температури тіла або раптово що почалося почуття страху, що мами немає поруч.

Груднички часто прокидаються по ночах від голоду. Важливим чинником є і біоритми жінки: якщо під час вагітності вона лягала за північ, то «внутрішні годинничок» її дитини будуть співзвучні цьому ритму – і він теж буде засипати пізно. Тому подбайте про своє чадо ще до народження.

Укладаючи дитину, мамі необхідно на якийсь час відкласти свої турботи відволіктися від тривожних думок, оскільки малюк відчуває напругу мами і тому не може заснути.

Є ще одна аксіома дитячого сну: щоб малюк міцно спав вночі, йому необхідний денний сон. Він допомагає гармонізувати внутрішнє самопочуття дитини, заспокоїть його нервову систему.

Якщо дитина не хоче спати вдень, спробуйте прилягти радом з ним і розповісти йому казку або заспівати пісеньку.

Цікаво, що в середині ХХ століття в медицині навіть з’явилася самостійна наука – сомнологія, яка вивчає стан людини під час сну і допомагає вирішити проблеми, пов’язані з його порушенням.

Які є способи вкласти дитину спати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *