Як виглядають Wi-Fi хвилі

Гіпотетично, якби ми бачили всі цифрові сигнали, які нас оточують, на що вони були б схожі? Якби ми могли фізично бачити слід WiFi, яким би він був? Саме це питання досліджує фотограф і художник Луїс Ернан в його новітній серії робіт під назвою “Творче Дослідження Бездротових Спектрів”.

wifi хвилі

Одержимий невидимою інфраструктурою хвиль, які скріплюють наш бездротової мир, Луїс вирішив зберегти краєвид електромагнітних хвиль в серії дивних кольорових фотографій. Знімки швидко знайшли популярність, що спонукало автора на подальші дослідження в цій галузі.
Використовуючи камеру з великою витримкою і датчики RSSI, щоб візуалізувати мережі WiFi, він зміг створити ці яскраві картини. Результаткрасива колекція ірреальних зображень, одночасно активних і статичних. Люди часто зловживають технологіями, але навіть не замислюються про їх природу. Але завдяки Луїсу Ернану ви тепер можете уявити, як виглядає Wi-Fi у вас дома!
Цей проект покликаний продемонструвати природу простору електромагнітних хвиль і довести, що високі технології можуть бути візуалізовані. Якщо людське око чогось не бачить, це не означає, що цього не існує. І автор цих знімків яскраво це продемонстрував, зробивши wi-fi хвилі тимчасово доступними для сприйняття.

Проект The Digital Ethereal є прогресивною творчої науково-дослідною роботою, що досліджує матеріальність бездротових протоколів. В рамках цієї роботи і були зроблені ці вражаючі фотографії.

Як виглядають Wi-Fi хвилі

Як виглядають Wi-Fi хвилі

Як виглядають Wi-Fi хвилі

Як виглядають Wi-Fi хвилі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *