Як уникнути неприємного запаху ніг?

Неприємний запах ніг є розладом яке доставляє сильний емоційний дискомфорт людині.

Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно слідувати деяким правилам. Якщо ви закидаєте туфлі глибоко в шафу, де вони не можуть провітрюватися, то це лише підсилить проблему неприємного запаху ніг. Ні в якому разі не зберігайте взуття в тих коробках, в яких ви її купили – знову-таки це не дає можливості вивітритися запаху.

Міняйте взуття частіше

Навіть якщо ви звикли до якимось туфлям або заплатили за них величезні гроші, все одно міняйте їх регулярно. Можливо, вам знадобиться всього 3-4 пари взуття на рік, але їх необхідно міняти постійно, щоб уникнути розвитку неприємного запаху ніг.

Гігієна ніг

Увечері після виснажливого робочого дня знімайте втому ніг за допомогою спеціальних гігієнічних ванночок. Додавайте аромамасла, які допоможуть ногам відпочити і освіжитися.

Носіть шкарпетки

Мода на взуття, яке не вимагає носіння шкарпеток, стала причиною епідемії неприємного запаху ніг. Не у всіх людей ноги пахнуть добре без шкарпеток, і якщо вам в цьому плані не дуже пощастило, то носите шкарпетки обов’язково. Тим більше, коли це стосується використання кросівок та іншої спортивного взуття.

Вентильована взуття

Купуєте взуття, яка ”дихає ”, якщо ви ходите в зал або здійснюєте пробіжки на лоні природи – це допоможе уникнути різних дискомфортних відчуттів.

Спробуйте ботокс

Ін’єкції ботокса є найрадикальнішим засобом боротьби з неприємним запахом ніг. Відомо, що цей косметологічний препарат застосовується для боротьби зі зморшками, проте він також досить ефективний при деяких проблемах з ногами. Лікарі рекомендують застосовувати ботокс тільки в самих крайніх випадках, бо якщо ми заблокуємо виділення поту в ступнях, то він виходитимуть через які-небудь інші частини тіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *