Як стати етичним покупцем?

Короткий посібник, як стати самим турботливим споживачем від Діани Бірд, чемпіона магазинів Лондона.

Що значить етичний покупець?

Є так багато різних думок про те, що значить купувати етично. Для мене це означає, що ваша покупка виробляє найменше вплив на навколишнє середовище і найбільш позитивний вплив на людей, які створили його.

Мій батько, Джон Бірд, створив журнал The Big Issue по етичної бізнес-моделі.

Я хочу зробити щось, пов’язане з еко-спільнотою та місцевими магазинам, тому створюю бонусні карти для місцевих магазинів в Лондоні.

З чого почати?

Почніть з чогось, ніж ви захоплені. Для мене, це їжа – я раніше була кухарем. Я ходжу по магазинах локально, тому, що я хочу хорошу місцеву їжу за хорошою ціною, яка діє по сезонах, і я хочу знати, звідки вона приходить. Ходіть на ринок, якщо він поруч з вами – це набагато приємніше, ніж ходити в супермаркет. Аналогічно, якщо ви любите моду, дивіться, що пропонують незалежні магазини поруч з вами.

Місцеве краще

Купівля місцевих товарів означає, що у вас більше шансів зробити етичну покупку, а також отримати в руки щось унікальне. У вас більше інформації про те, звідки стався продукт і як він був виготовлений. Чим довше шлях товару, щоб дістатися до вас, будь то харчування, меблі, одяг або щось ще – тим менша ймовірність, що це етично.

Товари з усього світу 

Ви все ще можете купити етично з далека. Звертайте увагу на знак Fairtrade на етикетці і переконайтеся, що ви перевірили походження одягу або їжі. Дуже дешева одяг як правило, проводиться не зовсім етично, так що чим більше щось стоїть, тим більше ймовірно, що цей товар був зроблений добре і якісно. Якщо ви купуєте меблі, поцікавтеся, що продукт зроблений з стійкою деревини (ліс відновлюють після вирубки).

Думайте вперед

Створюйте список перш, ніж піти по магазинах, це допоможе вам заощадити. Я дуже обережна в їжі, яку я купую, особливо рибу, оскільки більшість видів риб перебувають під загрозою зникнення. Біодинамічні вина – це вершки crème de la crème етичних вин, вони мають прекрасний смак.

Звичка на кожен день

Етичний шопінг важливий і дуже зручний. Я зайнята, у мене є бізнес і сім’я, і, як і багато інших людей, я просто хочу, щоб мої покупки здійснювалися найбільш приємним способом. Подивіться навколо, де ви живете або працюєте – вам не доведеться далеко ходити, щоб знайти ці дивовижні місцеві магазини. Я отримую всі мої фрукти і овочі після роботи від людини, яка має ларьок навпроти мого офісу. Робіть покупки протягом тижня, так, що шопінг чи не стане вам тягарем на вихідні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *