Як швидко збити температуру?

Збити температура народними засобами – надійно і безпечно. Є три ефективних способу, про які потрібно завжди пам’ятати.

Увага! Застосовувати засоби для зниження температури варто в тому випадку, якщо Ваш термометр показує більше 38 градусів і Ви впевнені, що висока температура викликана саме застудою, а не загостренням іншого серйозного захворювання.

Збити температуру – швидкі способи

Постійне поповнення запасу рідини в організмі. Висока температура веде до зневоднення організму. Чай, ягідний морс і навіть проста вода кімнатної температури допоможуть організму не допустити подальшого зростання температури.

Потогінний чай з липою або малиною. Рецепт чаю з малиною знаком всім. Але особливою ефективністю володіють настої з листя цієї ягоди: на 1 склянку окропу – 1 столова ложка сухого листя, настоювати 10 хвилин. Можна вживати настій з липовим цвітом, алгоритм приготування аналогічний “малиновому” настою.

Оцтові примочки. Вони прискорять тепловіддачу організму. Просочіть медичний бинт (або марлю) слабким оцтовим розчином і прикладайте, утримуючи кілька секунд, на ділянці шиї, пахв, місця згину ліктів і колін. Ці ділянки тіла є зонами сильного потовиділення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *