Як швидко заспокоїтися?

У житті кожної людини бувають такі ситуації, коли нерви дають про себе знати, а заспокоїтися важко. Але вчитися тримати себе в руках потрібно – почнемо з простих, але ефективних способів.

Правильне дихання

Щоб відволіктися від знервованою ситуації, зосередься на своєму диханні: зроби глибокий вдих, порахуй до десяти і видихни. Виконай вправу кілька разів – до тих пір, поки не відчуєш полегшення.

Вплив на спеціальні точки

Якщо ти сильно напружена і не можеш контролювати емоції, тисни на точку між носом і губами великим пальцем протягом 5 -ти секунд. Цей спосіб повинен швидко зняти напругу і допомогти тобі прийти в себе.

Ще одна точка знаходиться в середині підборіддя – масажуй її під час емоційної напруги круговими рухами (9 разів в один бік, 9 раз в іншу).
Швидко заспокоїтися допомагає натискання на подушечки кожного з пальців протягом 3 -х хвилин.

«Заземлення»

Як тільки ти відчула емоційну напругу, візьмися рукою за що-небудь металеве або підстав руки під холодний струмінь води. Якщо ти знаходишся на вулиці, доторкнися до дерева, зірви квітка, походи по землі або траві (бажано голими ногами). Під час вправи подумки уявляй, як весь негатив покидає твоє тіло, і ти знаходиш спокій.

Повне відпущення ситуації

Для цього способу тобі знадобиться реквізит. В ідеалі, старий посуд, яку не шкода розбити. Як тільки ти відчуваєш, що нерви на межі і хочеться зірватися, береш тарілку і б’єш її об підлогу. Головне – дослухати дзвін битого посуду до кінця. Якщо одна тарілка не допомогла, розбий іншу і так до тих пір, поки не настане умиротворення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *