Як привернути до себе співрозмовника

Всім приємно, коли їх уважно слухають і не відволікаються на сторонні справи. Але для цього необхідно спочатку розташувати до себе співрозмовника. Як це зробити?

Зачарувати нової людини дуже складно, часто заважає хвилювання, незнання звичок людини, її пристрастей і т.д.

1. Тільки по імені

Уявіть ситуацію: ви на бізнес-сніданку, де багато людей. Щоб зав’язати дружні стосунки, рекомендується заздалегідь дізнатися імена всіх учасників. Ніщо не розташовує людини на хороший лад як звернення до нього по імені.

2. Без зайвих питань

Якщо ви хочете привернути до себе співрозмовника, не влаштовуйте допит невдалими питаннями. Наприклад, не варто запитувати про матеріальне становище, торкатися теми особистого характеру і т.д. Ви ще не знаєте добре людини і можливо, деякі ваші питання будуть для нього болючі і неприємні. Обмежитеся загальною інформацією: погода і останні світові новини.

3. Свої проблеми тримайте при собі 

Якщо ви з першій хвилині розкриєтеся як прочитана книга перед співрозмовником, це може викликати зворотну реакцію. Ваша довіра ніхто не оцінить. Та й першого стрічного посвячувати в свої життєві перипетії – занадто легковажно. Не знаєте, що робити, дивіться пункт № 2 – загальні теми!

4. Монолог ні до чого

Щоб розташувати співрозмовника, не влаштовуйте театр одного актора. Якщо говорити будете тільки ви, вас будуть слухати перші 5-10 хвилин, потім співрозмовнику це набридне.

Для успішної комунікації необхідна взаємодія. Вмійте не тільки говорити, а й давати слово своєму опонентові.

5. Стриманість

Зайва лестощі і компліменти дуже сильно видають нещирість людини. Будьте стримані при першому спілкуванні. Допустимо зробити 1-2 компліменту, які можуть підкреслити ваші схожості з співрозмовником. Наприклад: ми з вами вчилися в одному університеті. Це кращий навчальний заклад, який готує фахівців з маркетингу.

6. Очі – дзеркало душі

Недарма цій приказці вже кілька сотень років. Погляд може видати всі наміри людини: щирість, фальшивість – все в них відбивається. Якщо ви хочете привернути до себе співрозмовника, ваш погляд повинен показати вашу зацікавленість. Не варто пиляти очима людини, виберіть точку над повіками або під очима.

Використовуйте ці прості правила для знайомства з новими людьми і у вас з першої хвилини будуть налагоджуватися довірливі стосунки. Будьте в міру відкриті, толерантні і виховані в розмові, стежте за тим, щоб не бовкнути зайвого.

Бажаємо успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *