Як правильно сервірувати стіл у новорічну ніч

До Нового року залишилося зовсім небагато, менше п’яти тижнів. Ми всі з нетерпінням чекаємо цього свята, яке у всіх асоціюється з запахом мандарин і дзвоном келихів. Підготовка до Нового року приносить святкову атмосферу в наші будинки: вже за кілька тижнів господині починають прикрашати свої гніздечка і складати меню до новорічного столу. Хотілося б щоб підготовка до Нового року доставляла вам тільки приємні клопоти і щоб полегшити її хоча б трохи, NydMond пропонує вам простий варіант сервірування новорічного столу, який гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.

2015 – рік Синьої Дерев’яною Кози, характерні кольори наступаючого року синій білий, фіолетовий. В даному випадку можна використовувати гаму у всіх колірних рішеннях: свічки, скатертини, серветки. Щоб стилістика святкового столу в біло-синій гамі підійшла під будь-який інтер’єр, важливо щоб всі деталі були однотонними або з ненав’язливим візерунком. Мінімалізм ідеальне рішення. Скатертина темно-синього кольору, або класична біла завжди буде вдало поєднуватися з посудом будь-якого стилістики. Безумовно перевагою скатертини темного кольору є, то що будь-які плями нанесені в процесі святкування залишаться майже непомітними.

Серветки варто підібрати на контрасті з скатертиною: якщо скатертина темно-синя – найкраще поєднуватися з нею будуть серветки білого кольору, якщо ж світла скатертина – то вибравши темно-сині або лілові серветки ви не помилитеся.

Свічки додадуть вашому відзначення теплу й душевну атмосферу, але не слід забувати про правила безпеки, адже свічки – це відкритий вогонь, тому краще всього використовувати свічники, а також поставити їх подалі від гостей.

Щоб новорічний стіл виглядав стильно варто дотримуватися правила, що розставлена на столі посуд повинен підходити за кольором з стилю. Звичайно, вибір столового сервізу залежить від індивідуального смаку господині, але якщо ж ви не можете визначитися, що підійде в тон саме до вашої скатертини або до ваших серветкам, хороша біла посуд доречна в будь-якій кольоровій гамі. Прилади розкладаються по обидві сторони тарілки, виделка зліва ріжками вгору, а ніж праворуч вістрям до тарілки. Якщо ви плануєте подавати до столу кілька страв, то прилади повинні бути розставлені по черговості подачі – чим раніше подається страва, тим далі кладуть від тарілки прилад. Також хорошим тоном вважається подавати фрукти і ставити їх в центр столу в спеціальній вазі.

Основний атрибут святкового столу келихи наповнені пінистим шампанським для чоловіків варто поставити на стіл чарки для горілки стакан для коньяку або віскі. Всі келихи, склянки й чарки ставляться перед тарілкою також залежно від подаваних напоїв.

Сервіруючи стіл до свята, не забувайте, що гарне оформлення столу підкреслить привабливість поданих страв і залишить приємне враження для ваших гостей про ваш відмінному смаку і про незабутню подарованої святковій атмосфері.

Марія Симак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *