Як правильно перевозити тварин

Зміна місця проживання – це завжди стрес. І не тільки для тебе, але і для твого домашнього вихованця, особливо якщо це кіт, або собака.

Як забезпечити улюбленцю комфортні умови під час переїзду? Користуйся наступними рекомендаціями!

Збирай речі поступово, намагаючись не порушувати звичного ритму життя тварини.

Купи спеціальний контейнер для транспортування вихованця. Постарайся заздалегідь привчити улюбленця до цього пристосуванню.

Як тільки будеш знати свою нову адресу, подбай про бирці на нашийник вихованця з твоїми контактними даними. Якщо улюбленець загубиться, це допоможе йому потрапити додому. Можна також придбати нашийник з ідентифікаційної стрічкою.

У день переїзду закрий улюбленця у спокійному безпечному місці, наприклад, у ванній. Попроси людей, які будуть виносити речі, не входити у приміщення з твариною.

Для транспортування великої собаки у салоні автомобіля тобі знадобляться спеціальні ремені безпеки. Тварина невеликого розміру краще перевозити у контейнері. Не варто залишати вихованця у багажнику або вантажний частині машини.

Проконсультуйся з ветеринаром. Доктор порадить ліки, які допоможуть мінімізувати стрес, який може виникнути у тварини .

Заздалегідь підготуй нове житло. Нехай вихованця оточують речі, які добре йому знайомі (іграшки, миски, підстилка). Подбай також про їжу і воді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *