Як очистити підошву праски? прості методи

Після чергової прасування на підошві праски з’явилися плями? Швидше за все , ти просто не встежила за температурним режимом. Не переймайся! Позбутися від темних слідів можна за допомогою підручних засобів.

  • На чистий аркуш паперу насип трохи дрібної солі. Нагрій праска і «гладь» сіль до тих пір, поки бруд повністю не зникне. Тільки прийми до уваги : для прасок з тефлоновим покриттям цей метод очищення не підходить.
  • Усунути іржу і вапняний наліт від води допоможе оцет. Змочи в ньому ватний тампон або м’яку ганчірочку і протри підошву праски. Якщо наліт в’ївся , додай до оцту кілька крапель нашатирного спирту.
  • Сліди від розплавити синтетичної тканини можна прибрати за допомогою пасти , приготовленої з соди і води. Нанеси суміш на ганчірочку і протри нею підошву холодного праски. Залишки прибери вологою губкою.
  • Змочи ватяну паличку в трьохвідсотковий розчин перекисі водню і ретельно потри нею забруднені місця. Від плям не залишиться й сліду!
  • Якщо ти боїшся випробовувати на своєму прасці домашні методи , скористайся спеціально призначеним для цього засобом, який продається в кожному побутовому магазині. Воно видалить бруд і точно не зашкодить твоїй техніці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *