Як понизити збільшена витрата палива?

Ми живемо в капіталістичний повік, коли ринкова економіка диктує свої правила, в тому числі і ціни на бензин, який, незважаючи на всі наші бажання, не дешевшатиме, а значить, будь-автолюбитель хоче знизити витрати на паливо.

Найближчим часом найбільш економічні автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, по завіреннях Євросоюзу, стануть основними машинами на міських дорогах. Деякі обмеження в таких країнах, як Англія, Франція чи Німеччина, вже введені щодо в’їзду в столиці і деякі великі міста потужних авто та позашляховиків. І хоча деяким автомобілям заборона не дозволяє в’їжджати в великі міста, то інші можуть це зробити на платній основі. Влада ж Європейських держав, всіляко лобіюють економічні автомобілі, які до того ж позитивно впливають на екологію в містах. Лобіювання здійснюється введенням на законодавчому рівні податкових послаблень і пільг.

Але деякі автовласники не бажають розлучатися зі своїми потужними авто, для них екологічні організації спільно з спільнотою авто-експертів розробляють рекомендації, що дозволяють не лише економити близько 10-20% суми на паливо, але і, звичайно, знизити збиток, що заподіюється навколишньому середовищу.

Буде корисно й важливо ознайомитися з основними методами і способами по зниженню витрати палива:

1. Рух на авто слід починати тільки після того, як обороти двигуна зупиняться на якійсь постійній величині. В даному випадку треба стежити за стрілкою тахометра, як тільки вона перестала сіпатися, то можемо починати рух. Довго чекати, коли двигун прогріється на сучасних авто, зараз немає необхідності, так як всі вони сконструйовані таким чином, щоб забезпечити швидкий старт.

2. Якщо надається можливість, то на механічній коробці передач краще перемикати передачі через одну, іншими словами, серйозно розігнавшись на третій, можна відразу включити п’яту, не включаючи четверту. Долгий розгін на першій передачі вкрай небажаний, другу передачу треба включити при першій можливості.

3. Якщо вимушена зупинка розтягується більш ніж на 30-60 секунд, то двигун авто краще вимкнути.

4. Якщо гальмувати двигуном на сучасних автомобілях, то це також дасть економію палива, адже багато з таких авто оснащені движковим вимикачем. Подібний пристрій блокує подачу палива, якщо водій починає гальмувати пониженням передачі.

5. Водіння автомобіля слід здійснювати плавно, різко не чіпати з місця і не загравати з екстреним гальмуванням. Все це також сприяє економії палива, а ось коротких поїздок на авто слід уникати.

6. Якщо дотримуватися швидкісного режиму і їхати на трасі в районі 90 км / ч, то це економить 2-3 літри на кожні 100 км в порівнянні з швидкістю 130-140 км на цій же ділянці дороги.

7. Цікава деталь: у разі їзди на ненавантаженому авто, можна піти на хитрість і збільшити тиск в шинах на 0,2-0,5 бар порівняно з оптимальним, тим самим піти на пониження опору коченню.

8. Якщо не користуватися при кожному зручному випадку кондиціонером або будь-яким іншим енергоємним приладом, то навантаження на двигун зменшиться, а значить і витрата палива.

9. Чим менше важить автомобіль, тим зусиль двигуна потрібно менше на приведення авто в рух, тому при можливості не слід влаштовувати бардак в багажнику, складируя різні речі.

Як вже зрозуміло, знизити витрату палива автомобіля не так вже й складно, достатньо лише пам’ятати про деякі речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *