Як не пропускати альбоми улюблених музикантів?

У кожної сучасної людини є певна кількість улюблених виконавців. Є ті, хто слухають тільки радіо і отримують задоволення, якщо улюблена група потрапила в ефір. А є ті, хто не може дозволити собі пропустити вихід нового альбом своєї улюбленої групи. Як правило, в останніх є вже сформована звичка – ритуал, як “стежити” за творчістю своїх фаворитів.

Це може бути регулярний перегляд форумів, стрічок новин, підписка на тематичні співтовариства в соц. мережах, перегляд офіційних сайтів музикантів. Але у всіх цих способів є недоліки – ці дії вимагають часу і їх джерела, як правило, містять багато зайвої інформації. А якщо улюблених груп багато, припустимо більше 50, то все одно є ймовірність щось пропустити.

Є рішення – сервіс Музичний інформер www.album-info.ru/. Принцип роботи сервісу простий. Користувач реєструється, вибирає улюблених виконавців, залишає свій E-mail. Якщо у когось з вибраних виконавців вийде новий альбом або сингл, користувач отримає відповідне повідомлення на свою електронну скриньку. Таким чином, можна делегувати у системі “Тримати руку на пульсі музики” за вас. Вийде новий альбом, ви дізнаєтеся про це першими. Без яких-небудь тимчасових витрат.

Крім основного функціонала, на сайті сервісу є традиційний каталог альбомів, рейтинг популярності виконавців по кол-ву підписок. Так само є розділ рецензій. Хотілося б ще звернути вашу увагу на розділ “Рекомендовані композиції”. Тут представлені треки, на думку адміністрації сервісу, не отримали належного визнання. Тут же ці треки можна послухати й прочитати на них коротку анотацію. Варто відзначити бездоганний смак авторів сервісу. Дуже рекомендуємо не проходити повз цього розділу, можна відкрити для себе багато нового.

У сервісу є і недоліки. В першу чергу це трохи застарілий дизайн. Так само в каталозі немає багатьох маловідомих виконавців, особливо вітчизняних. В каталозі відсутні всі релізи вийшли до 2009-го року. Мабуть, це пов’язано з тим, що сервіс розпочав свою роботу саме з цього року, а весь каталог формувався тільки новими релізами.

У результаті ми маємо сервіс, вирішальний цілком конкретне завдання – не дати пропустити альбом улюбленої групи. Всім запеклим меломаном рекомендується до використання! Іншим даний ресурс буде цікавий тільки на раз подивитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *