Як навчитися приймати правильні рішення

Напевно багато хто знає, як складно даються важливі рішення. Як їх навчитися приймати?

Завжди є страх або боязнь щось зробити не так і оступитися. Часом від одного неправильно кроку життя перевертає з голови на ноги.

Що робити в такому випадку?

Інтуїція

Часто вірним рішенням є те, яке першим прийшло до нас в голову. Щоб навчитися приймати рішення, необхідно прислухатися до своєї інтуїції. У більшості випадку вона нас не підводить. Напевно у кожного були ситуації, коли ми йшли проти внутрішнього чуття і робили помилки.

Без думки інших

Скільки людей, стільки й думок! Кожен керується своїм життєвим досвідом, залучаючи виховання, норми поведінки і прийняті стереотипи. Щоб приймати правильні рішення, необхідно фільтрувати те, що вам говорять оточуючі, інакше в потоці інформації можна упустити головне – рішення! До того ж, пам’ятайте про те, що не всі люди можуть хотіти щиро вам допомогти, тому за порадою краще звертатися до найближчих людей.

Зайвий шум

Давайте будемо чесними, в сучасному світі наша думка в більшості випадків формується за допомогою журналів, газет, телебачення та Інтернету. Наприклад, хто сказав, що бути красивою – це мати параметри 90-60-90? Такі умови нам диктує мода глянцевих журналів і подіумів.
Щоб правильно приймати рішення, не варто боятися бути в меншості і вважати, що відмінні форми виглядають у формулі 100-70-100.

Прикмети

Ми можемо не знати, звідки з’явилася та чи інша прикмета, але ми в неї свято віримо, що заважає нам приймати правильні рішення. Наприклад, ви зважилися нарешті зайнятися спортом. Відмінно! Купили форму, на вулиці погода підходяща, в плеєрі улюблена музика, але тут чорний кіт перебігає вам дорогу. Що робити? Якщо вірити прикметі, необхідно повернутися додому і залишити затію вести здоровий спосіб життя на наступний день! А тепер подумайте, як би ви себе повели, якщо не знали, що така прикмета взагалі існує? Так, пішли на поводу у свого бажання!

Приймаючи рішення, враховуйте це!

Стереотипи

Не всі блондинки дурні, не всі брюнетки розумні, а руді дивні! Згодні? Але стереотипи вже кілька століть диктують нам протилежне! Щоб приймати правильні рішення, не сподіватися на них, навряд чи якийсь вчений перевірив всіх жінок світу, щоб зробити такі висновки.
Безумовно, кожне рішення – це велика внутрішня робота, коли необхідно зважити всі «за» і «проти». Дотримуйтесь наших порад і нехай рішення приходять швидко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *