Надприродні здібності людини

На тему надприродних здібностей людини філософи всіх часів проводили дискусії. Вони зійшлися лише на тому, що найважливішим для виявлення даних здібностей, є аналіз життя людини. Грає роль все: від умов проживання та кола спілкування, до проміжку часу, протягом якого людина володіє тією чи іншою особливістю.

Що таке здатність?

Такий термін, як «здатність» на сьогоднішній день використовується досить широко. Б. М. Теплов, доктор психологічних наук, професор, керівник лабораторії «Психологія індивідуальних відмінностей», визначив цей термін трьома поняттями:

  • «Здатність» – це не всякі індивідуальні особливості людини, а тільки такі, які мають пряме відношення до ідеального виконання будь – якої діяльності.
  • «Здібності» – це індивідуально – психологічні особливості, які, власне, і відокремлюють одну людину від іншої.
  • Саме поняття «здатність» не має ніякого відношення до певних умінь або знань, якими вже здатний володіти людина.

Якщо людина не буде розвиватися, то і його здатності не будуть існувати. Якщо ж свою певну здатність людина не розвиватиме, то вона неодмінно зникне з часом.

Класифікації здібностей людини

Здібності можуть бути природні або природні. До природних здібностей відносяться мислення, сприйняття, пам’ять, а так само здатність до елементарних комунікацій на рівні експресії. Вони безпосередньо пов’язані з вродженими людськими задатками, але, ні в якому разі, не тотожні ними. Формуватися вони будуть по мірі життєвого досвіду, а так само в міру розвитку механізму навчання.

Надприродні здібності

Що ж це таке? Надприродні здібності людини – це можливість робити щось таке, що не під силу більшості людей. У різні часи до таких людей приписували чаклунів, відьом, і навіть слуг дияволу. Друга назва для даних здібностей – аномальні. У нашому світі існують люди, які володіють такими здібностями. Ми може заперечувати існування інопланетян, але ось те, що серед нас є люди, які можуть, наприклад, бачити майбутнє, або ж бачити події, які відбуваються на далекій відстані, ми не можемо. Деякі люди наділені, наприклад, телепатією, біопрітяженіем, телектнезом, а так само телепортацией.

Телепатія – це здатність, за допомогою якої людина може передати свої думки на відстані. Правда, наука ні як не довела, що дана здатність існує хоч у кого-то.

Біопрітяженіе предметів – ця здатність утримувати на який – або частини тіла предмети, наприклад, столові прилади, без допомоги рук.

Телекінез – це здатність людини рухати предмети на відстані без допомоги рук, одним тільки поглядом і силою думки.

Телепортація – здатність людиною переміщати своє тіло з одного місця в інше, причому незвичним нам способом, тобто, не просто перейти з одного місця на інше, а безслідно зникнути і з’явитися в зовсім іншому.

Вчені на даний момент можуть підтвердити лише наявність у людини такий надприродною здібності, як біотрітяженіе. Решта можливості науково недоведені і вчені їх повністю спростовують.
Багато хто може пояснити, хто такі телепати. Телепатія умовно ділитися на 2 види: чуттєва і мислима. Чуттєва телапетія базується на даних у вигляді почуттів і відчуттів, а мислима заснована на отриманні інформації у вигляді звукових і зорових образів.

Проводилися дослідження, в ході яких учені дійшли висновку, що телепатія пов’язана з так званим «третім оком». Він розвивається у всіх дітей в утробі матері до 2 -х місяців, а потім він поступово розсмоктується. «Третє око» можна вважати, певною мірою, органом, оскільки має фоторецептори, нервові закінчення і кришталик. Але повного зникнення не настає, він все одно існує під мозочком у вигляді горошини бордового кольору.

Екстрасенсорні здібності

Здібності, які прийнято вважати екстрасенсорними, пов’язують з такими поняттями, як окультні науки, езотерика, такі наукові явища, які виходять за рамки всякого людського розуміння. Екстрасенсорне сприйняття люди вважають ніж – те, начебто ще одного почуття людини, крім слуху, зору, відчуття, дотику і нюху. Всі почуття, притаманні людині, мають чіткі межі, все, крім екстрасенсорного сприйняття, так як воно відчувається на рівні підсвідомості, а не через органи. Такі явища, як ясновидіння (зорове сприйняття на певній відстані), спіритизм (здатність викликати духів та спілкування з ними), телепатія (відчування на певній відстані), магія (здатність керувати певними силами світу, а так само іншими людьми), проскопія минулого і майбутнього (бачення минулого, або майбутнього, а так само передбачення) і деякі інші. Екстрасенсорні здібності можуть бути природного походження. людина може з ними народитися або ж придбати їх через спеціальне навчання. Є чимало випадків, коли такі здібності можуть проявитися у людини в різних екстремальних ситуаціях. Наприклад, коли виникає безпосередня загроза життю, або ж після отриманих травм.

Фахівці впевнені, що всі люди народжуються з екстрасенсорними здібностями, і можуть використовувати їх, навіть не підозрюючи про це. Природно, у кожного вони розвинені в певній мірі.

Що ж таке надприродні здібності людини – казки, міф, легенди або ж правда? Тема ця цікава не тільки вченим, езотерика, але і звичайним людям. Як відомо, організм людини настільки багатогранний, а його здатності не мають кордонів і ні як не вдається повністю його вивчити. Ось вам один з прикладів: мозок людини володіє колосальними здібностями, а ми використовуємо його максимум на 10 %. Як би уми всього світу не сперечалися, все одно в житті бувають випадки, коли люди насправді володіють здібностями, які пояснити ніхто не може. Але віра або невіри не чинить інформацію брехнею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *