Як добре бачити без окулярів?

Втратили контактні лінзи або розбили окуляри? Тепер вам не доведеться дивитися на розмиті зображення, щоб прочитати щось в меню або побачити вивіску.

Простий трюк допоможе вам добре бачити без окулярів. Все дуже просто:

Зробіть крихітний отвір за допомогою пальців (найкраще згорнувши вказівний палець) і подивіться через отвір.
На що б ви не дивилися, будь то текст, предмет або відкривається вид, все виглядатиме чіткіше.

Поліпшення зору

Як же це працює? У нормі, фокус лінзи наших очей розподіляє світло, щоб створити чітке зображення на сітківці, а м’язи очей стискаються, щоб ми могли фокусуватися на різній відстані.
Крихітний отвір фокусує світло, що виходить з будь-якого джерела. Завдяки меленькому отвору це дозволяє світлу проходити в одне місце, так що немає розмитості.

Так як отвір блокує світло, зображення виглядає темніше.
Невеликий отвір створює чітке зображення, обмежуючи надходження світла. Однак це не дуже практичний спосіб корекції зору, так як він обмежує периферійний зір. Саме для цього були винайдені окуляри і лінзи.

Як покращити зір?

Існує декілька простих вправ, які допомагають підтримати і трохи поліпшити зір. Ви можете виконувати їх вранці, перед сном або коли ваші очі втомлюються. Результати можна побачити вже через місяць.

Зігрійте очі. Потріть долоні, щоб створити тепло, і покладіть їх на очі на 5 секунд. Повторіть 3 рази.

Повертайте очима. Подивіться вгору, потім повільно зробіть 10 обертальних рухів за годинниковою і 10 рухів проти годинникової стрілки.

Фокусуйтеся. Тримайте олівець на відстані витягнутої руки. Сфокусуйте погляд на олівці і повільно пересувайте олівець ближче, поки він не опиниться на відстані приблизно 15 см від носа. Потім повільно відсувайте олівець назад, фокусуючись на олівці. Повторіть 10 разів.
Помасажуйте скроні. Використовуючи суглоби великих пальців, помасажуйте скроні невеликими обертальними рухами, 20 разів в одному напрямку і 20 раз в іншому напрямку. Повторіть рух, помассировав область між очима на лобі і нижче очей з обох сторін від перенісся.
Здрімніть. Відкиньте голову, закрийте очі і розслабтеся на 3 хвилини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *