Як червоне вино впливає на серце?

Стало відомо, як червоне вино впливає на серце. Результати наукової роботи були опубліковані в науковому журналі Nucleic Acids Research.

Незважаючи на те, що французи часто харчуються жирною їжею, у них в меншій мірі розвиваються серцево-судинні захворювання, наприклад, у порівнянні з німцями. Цей так званий “французький парадокс” можна пояснити високим споживанням червоного вина серед французів. Кілька науково-дослідних досліджень вже довели, що натуральний ресвератрол, присутній у червоному вині, має захисний ефект проти серцево-судинних захворювань. Але механізм дії ресвератрола не був до кінця вивчений. У ході дослідження німецькі вчені прийшли до висновку, що ресвератрол пригнічує утворення запальних чинників, він зв’язується з регулятором білка KSRP і активує його. KSRP в свою чергу знижує стабільність матричної РНК (мРНК) і медіаторів запалення, і далі інгібує їх синтез.

Які найдорожчі пляшоки шампанського в світі?

«Тепер ми знаємо, як ресвератрол пригнічує утворення запальних факторів, які викликають серцево-судинні захворювання. Це важливий висновок, оскільки останні дослідження показали, що серцево-судинні захворювання розвиваються внаслідок запальних процесів в організмі», – говорить професор Andrea Pautz.

Серцево-судинні захворювання, такі як інфаркт міокарда та інсульт, часто зустрічаються в поєднанні з хронічними запальними захворюваннями, такими як артрит. Таким чином, натуральна речовина – ресвератрол, має великий терапевтичний потенціал, особливо, коли справа доходить до лікування запальних захворювань, які можуть завдати серйозної шкоди серцево-судинної системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *