Як боротися з весняною алергією

Всі ми з нетерпінням чекаємо весни, щоб насолодитися видом свіжої зеленої травички і запахом перших квітів. Однак є ті, хто не дуже радий приходу теплих весняних днів, адже з приходом весни у багатьох загострюється алергія на пилок і запах рослин, пил і всюди сущий тополиний пух.

Для полегшення сезонних страждань «Ліза» рекомендує скористатися деякими порадами:

  • Не виходь з дому без сонцезахисних окулярів. Цей захід допоможе тобі захистити слизову очей від попадання на неї не тільки сонячних променів, але і дратівливою пилку.
  • Постарайся максимально захистити свій будинок від пилу і пилку – затягни вікна дрібною сіткою або марлею, яку рекомендується регулярно зволожувати. До того ж, в цей період потрібно частіше робити вологе прибирання в квартирі.
  • Повернувшись з вулиці, промивай очі і ніс, щоб полегшити дихання. Намагайся залишати в передпокої взуття та одяг, в якій ти перебувала на повітрі – одяг краще відразу простигнуть, щоб не дати алергенів шанс проникнути в твоє житло.
  • У цей період краще відмовитися від поїздок за місто, щоб уникнути контакту з «небезпечними» рослинами. Крім того, пересуваючись містом, слід уникати ділянок з квітучими рослинами і газонів зі свіжоскошеної травою.
  • Тримай завжди при собі проти-во алергенні препарати: потрібні таблетки або краплі повинні знаходитися в твоїй сумочці і лежати на видному місці в будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *