Водонепроникний блокнот

Маючи бажання і можливості можна побувати в будь-якій точці світу. Можна просто повалятися на гарячому піску Таїланду, побачити вживу диких тварин в Африканському Сафарі, і навіть підкорити Еверест. Немає нічого неможливого, варто тільки захотіти і знайти можливість.

Творчим людям подорож – це не тільки нові відкриття та враження, це ще й нове натхнення, яке може відбитися де завгодно: в малюнках, віршах, історіях або в піснях. Для того, що б все це натхнення зібрати належним чином, свої «звіти» для себе ж самого краще записувати на аркуші паперу. Таким чином, після подорожі, спираючись на особисті нотатки, можна дійсно належним чином відобразити враження, отримані під час подорожі, у творчості.

vodoneproniknij-bloknot

Але, погодьтеся, складно, катаючись на лижах, спуститься з гори, записати свої враження під час «передиху», а потім заховати папір так, що б її не намочити снігом, піднімаючись наверх. Ноутбук або кишеньковий гаджет, типу смартфона теж не варіант, тому що якщо він намокне, то з ним можна буде і зовсім попрощатися! Що ж використовувати для втілення в життя такого бажання? Хіба що водонепроникний блокнот! До речі, водонепроникний блокнот це зовсім не жарт, адже така річ дійсно існує!

З таким блокнотом суміщати насичений водній або сніговою стихією відпочинок з творчими роботами абсолютно не накладно. Навіть якщо раптом трапиться так, що ви втратите свій блокнот, то можливо хтось його знайде, і ваша творчість не залишиться втраченим і непобачених. Але для того, що б уникнути подібних втрат, до блокнота передбачена мотузка, за допомогою якої ви можете одягнути його на руку.

Таким чином, маючи водонепроникний блокнот, у вас з’явиться можливість просто увічнити свої творчі начерки! Навіть якщо це будуть якісь каракулі чи безглузді фрази – цікаво, адже, буде побачити це через кілька років, і згадати, де це було написано.

Водонепроникний блокнот

Такий блокнот можна застосовувати не тільки під час подорожей, а й просто вдома, у ванній. Є, адже, люди, які люблять приймати ванну з музикою або шампанським, так чому б і не бути людям, які люблять приймати ванну з блокнотом!?

Він просто створений для тих, хто любить писати або малювати завжди і скрізь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *