Варіанти екстремального відпочинку

Екстрим завжди захоплює дух. Багато людей хочуть спробувати подібні види спорту, але, як правило, зупиняються, піддавшись страху. Але є люди, які шукають нових відчуттів і для цього готові без страховки лазити на високі гори, ходити по канату над прірвою або стрибати з парашутом.

Льодолазіння

Льодолазіння

Цей вид спорту явно не для любителів холоду. Ледолазы, за допомогою спеціального спорядження, спеціальниго взуття з протиковзкою накладкою долають льодові схили. Вони можуть бути як штучного походження, так і природного. Найчастіше це замерзлі водоспади і величезні бурульки.

Стрибки зі скель

Стрибки зі скель

Для того щоб переступити межу і пригнути зі скелі, безсумнівно, потрібна хоробрість. Незважаючи на те, що стрибок з парашутом, мало хто наважується на подібне.

Екстремальний спуск на байдарках

Екстремальний спуск на байдарках

Погодьтеся, фото заворожує. Нерви у любителів подібних відчуттів повинні бути залізними. Не кожен на таке погодиться.

Кліфф Кемпінг

Кліфф Кемпінг

Кемпінг – досить поширений вид відпочинку. Проте він стає зовсім іншим, коли намет підвішена на висоті не нижче 400 метрів.

Ходіння по канату

Ходіння по канату

У Бразилії існує одна з найвищих гір – Педра-де-Гавеа. Ця гора стала улюбленим місцем канатоходців. Від одного виду холоне кров у жилах, а що відчуває людина на канаті – неможливо уявити. Зате які емоції!

Бординг на вулкані

Бординг на вулкані

Як би дивно це не виглядало, але багато людей в пошуках незвичайних і гострих відчуттів скочуються з вулканів на дошках.

Скелелазіння

Скелелазіння

Скелелазіння — поширений екстремальний вид спорту. Незважаючи на всю небезпеку, любителі лазити по скелях віддають цьому заняттю більшу частину життя.

Бординг на льодовику

Бординг на льодовику

Цей вид спорту дуже схожий на бординг на вулкані. Принцип той же: любителі скочуються з льодовика на дошці.

Кліфф-дайвінг

Кліфф-дайвінг

Люди, які серйозно захоплені даним видом екстремального спорту, здійснюють стрибки зі скель у воду. При цьому вони демонструють не тільки пластику тіла, але і відвагу. Не кожен наважиться стрибнути вниз.

Гірський похід

Гірський похід

Походи – явище нерідке. Але погодьтеся, подібна прогулянка над прірвою – не кожному по зубах.

На велосипеді по схилу

На велосипеді по схилу

Любителі подібних відчуттів мають спеціальну підготовку. Для того, щоб зробити подібне, потрібно вміти тримати рівновагу. Головне, вниз не дивитися!

Прогулянка по краю

Прогулянка по краю

Відчути подібне можна в Канаді, в Сі-Ен Тауер. Навіть незважаючи на надійну страховку, адреналін буде зашкалювати, не сумнівайтеся!

Гірські лижі

Гірські лижі

У зимовий період цей вид спорту є найулюбленішим у екстремалів.

Сходження на Уайна-Пікчу

Сходження на Уайна-Пікчу

Гора в Перу приваблює багатьох. Але не тільки красивими пейзажами. Є чимало людей, які мріють підкорити. Варто наголосити, що сходження на гору суворо обмежено через день всього 400 чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *