В Лондоні з’явився парафіновий будинок

Парафін, чудовий воскоподібний матеріал відкритий Карлом Фон Райхенбахом. Складно повірити, але у цієї речовини куди більше способів застосування, ніж багато хто вважає. Кожен знає про те, що з парафіну роблять свічки. Крім цього парафін використовують у виробництві горючих сумішей, в косметиці, для виготовлення вазеліну, парафін входить в харчові добавки і навіть використовується в ядерній фізиці. Н виявляється з парафіну можна побудувати справжнісінький будинок.

Зовсім недавно в Лондоні з’явився двоповерховий цегляний будинок з парафінових цеглин. На створення будинку пішло більше 8 тисяч цеглин, кожен з них має металевий каркас, залитий парафіном. Для зведення будинку використовувалися найрізноманітніші сорти парафіну, скла у вікнах, насправді не є стеклами – це також парафін, просто іншого сорту.

Готувалися до будівництва майже 12 місяців. Над створенням парафинового будинку працювало майже дві сотні будівельників і вузькопрофільних фахівців. Стояти будинок буде аж до 18 листопада 2014 року, після чого його демонтують.

Вся справа в тому, що день за днем парафіновий будинок тане, незважаючи на, здавалося б, прохолодну погоду. Загрози для місцевих жителів конструкція не представляє, у всякому разі, поки. Встановлювався будинок до одного з архітектурних конкурсів, що добіг кінця ще місяць тому. За останній час будівля стала справжньою нової лондонській пам’яткою. Відвідати будинок може будь-хто, проте всередину його не пускають з моменту закінчення конкурсу з, так би мовити, цілком очевидним на фото причин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *