В Антарктиді з’явиться морський порт з унікальним дизайном

Учні знаменитої Захі Хадід з розташованого у Відні архітектурного бюро StudioHadid представили на суд публіки свій проект розвитку останнього неосвоєного рубежу планети – Антарктиди.

У проект входить обширний науковий центр, пристосований не тільки для проведення досліджень, а й для екологічного туризму. Також проект передбачає будівництво виставкових залів, спортивних залів, житлових приміщень, конференц-залів, оглядових майданчиків і порту.

Учні Хадід перейняли від свого педагога схильність до ширяє, чистим лініям і футуристичному дизайну. Витягнута структура з скляною вежею неправильної форми виглядає продовженням навколишнього ландшафту, вона схожа на виступаючий з води гігантський льодовик з зубчастими асиметричними краями.

В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном В Антарктиді з'явиться морський порт з унікальним дизайном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *