Три дивовижних якості меду

При додаванні меду в раціон варто вживати його в помірних кількостях, так як мед все ж відрізняється високим вмістом калорій і цукру. Мед буде найбільш ефективним в збалансованій дієті, що складається з великої кількості овочів, цільнозернових і бобових страв.

Спробуйте додати чайну ложку меду на чашку чаю або йогурту, або використовувати в якості підсолоджувача каші. Можна робити також випічку з медом, але знайте, що висока температура руйнує цінні ферменти в цьому продукті.

Холестерин і хвороби серця. Мед допомагає підтримувати рівень холестерину в здорових межах. Так, в деяких клінічних дослідженнях продемонстрував виражений гіполіпідемічний ефект: він знижував рівень холестерину до 7 відсотків. Так що цільні зерна та овочі є не єдиними варіантами для зниження рівня холестерину в крові. Мед також знижує рівні хімічних речовин в організмі, які є маркерами серцево-судинних захворювань.

А Ви знаєте що буде, якщо постійно харчуватись фаст-фудами?

Застуди та кашель: відповідно до заяви терапевтів з Mayo Clinic, дві чайні ложки меду будуть так само ефективні, як і сироп від кашлю при лікуванні застуди у дітей. Багато дорослі вже не раз оцінили ефективність цього засобу при ЛОР-інфекціях, часто комбінуючи мед з лимонним соком і трав’яними чаями.

Догляд за ранами, порізами та ушкодженнями. Мед має виражені антибактеріальні властивості, так що він може бути використаний як загоює мазі на опіки і порізи. Антиоксидантні властивості меду підсилюють його терапевтичний ефект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *