ТОП-15 найкрасивіших дівчат із аніме

Щоб повністю поринути у світ аніме, треба розуміти деякі терміни. Одним з них є бішуджо (Bishojo). Якщо перекладати дослівно, то бішуджо означає – гарна дівчина японською. У спільнотах аніме цей термін вживається виключно для звернення до юних та привабливих жіночих дійових осіб. Ви ніколи не зустрінете вживання слова бішуджо по відношенню до дорослих і вже досвідчених героїв аніме. Зазвичай не важко визначити персонажів Bishojo, вони дуже приємні оку і викликають яскраві емоції, особливо у чоловічої аудиторії! Але сильну стать не можна звинувачувати, герої бішуджо і в правду неймовірно привабливі. За стандартом, бішуджо, найчастіше з’являються в хлопчикових жанрах, але нам вдається зустрітися з ними і в аніме.

З якими різними типами особистості можна зустрітись у аніме?

Усі персонажі аніме у списку мають досить різний характер. Дивлячись на аніме, нам часто трапляються різні архетипи, які дуже легко визначити. У цьому списку я представлю деякі загальні типи жіночих характерів в аніме.

  • Tsundere (Цундере): До цього типу відносяться персонажі, що перемикаються між двома характерами – з більш потайливого та скромного, на суворий та агресивний. Цундері стають м’якшими поруч із об’єктами їхнього любовного інтересу, часто обманюючи їх за спиною і приховуючи будь-які жахливі подробиці жертви, яку вони принесли заради них. Яскравим прикладом цієї категорії може бути Читоге Кирисаки.
  • Dandere (Дандере): Це особи, які є нічого крім скромності і сором’язливості Найчастіше їх можна визначити за окулярами, що вони носять. Дандері стають більш балакучими поруч з об’єктом їхнього інтересу.
  • Куудере (Кудере): Холодні, віддалені від людей, неемоційні – все це Кудер Вони рідко виходять на контакт, але навіть коли це трапляється, вони кажуть коротко, грубо та без зайвих подробиць. Незважаючи на їхню кам’яну натуру, вони можуть бути дбайливими по відношенню до людей.
  • Deredere (Дередере): Повна протилежність Кудере Вони дуже веселі, гіперактивні та життєрадісні. Дередере зазвичай мають велику любов до близьких їм людей.
  • Himedere (Хімедера): Ці персонажі мають буквально королівську особистість, беззастережно, до них не можна ставитися як до простолюдинів, вони очікують справжнього «принцеського» ставлення до них Однак, варто дізнатися про справжніх Хімедери, насправді своєю пишною поведінкою вони приховують свій справжній слабкий і невпевнений характер.

Отже, пропоную вам глянути на складений мною список найкрасивіших жіночих аніме-персонажів з усієї історії аніме.

Одна з небагатьох причин, чому ми так сильно любимо аніме – безліч красивих “тягок”. Здавалося б, що це всього лише картинка на екрані, але їх краса і привабливість захоплює нас і змушує не спати ночами безперервно, переглядаючи різні аніме-марафони!

15. Асуна Юкі: Sword Art Online (Майстра Меча Онлайн)

Мабуть, почнемо з однієї з найвідоміших жіночих персонажів – Асуна Юкі з Майстрів Меч Онлайн. Асуна – це вибухова комбінація жіночності та сили, вона є однією з найкращих фехтувальників у світі ММО. Асуна також має титул «Спалах» і «Шалений цілитель». Допомогли їй завоювати ці титули її неперевершена швидкість та цілющі сили. Причиною її п’ятого місця у списку кращих бійців у ММО є відвага і прагнення врятуватися від Майстрів Меча. Вона зуміла завоювати мільйони сердець не лише у віртуальному світі, а й у справжньому житті нею захоплюються багато спільнот аніме! На жаль, для всіх фанатів Асуни Юкі, вона вже зайнята. Який щасливчик її хлопець Кирито!

14. Кага Куко: Golden Time (Золота Пора)

Кага Куко: Golden Time (Золота Пора)

Запитайте у будь-якого хлопця, хто його дівчина мрії? І всі беззастережно (крім Міцуо) дадуть відповідь вам – Кага Куко із Золотої Пори. Ця непохитна краса може бути різною, люблячою і водночас безбаштовою – у цьому є її родзинка. Вона нам представляється як студент-першокурсник факультету з права. Незважаючи на серйозність її майбутньої професії, Кага любить моду і завжди стильно виглядає. Всупереч її капризам і свавільності характеру, вона заслуговує на місце найвідданішої дівчини в аніме. Звичайно, Кага може здатися трохи ревнивою з першого погляду, але це тільки тому, що вона дуже віддана і лояльна. Її просто неописати одним словом! Розумна, елегантна, любляча, незабутня – це Кага Куко. Вона точно залишиться у вас у пам’яті, звичайно, якщо у вас не станеться амнезія як у її хлопця Банрі. Можна з упевненістю сказати, що завдяки їй Золота пора займає п’яте місце за найкраще романтичне аніме всіх часів.

13. Оріхіме Іноуе: ​​Bleach (Бліч)

Іну Оріхім: Bleach (Бліч)

Не важливо де, в місті Каракура або в Soul Society (Організації Душ), всі постійно захоплюються красою Оріхіме Іноуе з Бліча. Таке враження, що вона має усі якості ідеальної дівчини. Іноуе оптимістична та дбайлива, але її наївність може приховувати справжній, залізний інтелект та проникливі навички. Вона має розвинене уяву, завдяки якому, красуня з Бліча, іноді витає в хмарах і захоплюється тисячами ідей, що приходять їй у голову. Але це якість робить її характер ще милим і привабливим. Через її незаперечних жіночних принад, Іноуе, часто стає об’єктом заздрощів її однолітків. Нам самим довелося з цим зіткнутися у Hueco Mundo (Уеко Мундо). Як то кажуть: «Співчуття дістається задарма, а заздрість треба заслужити». Звичайно, місце Оріхіме Іноуе у списку найкрасивіших жіночих персонажів в анімі незаперечне, але будь-хто, хто спробує з цим посперечатися, зверне проти себе гнів фанатів по всій планеті Земля, Soul Society (Організації Душ), та Hueco Mundo (Уеко Мундо)!

12. Читоге Кірісакі: Nisekoi (Удаване Кохання)

Читоге Кірісакі: Nisekoi (Удаване Кохання)

Під номером 12 у моєму списку знаходиться головна героїня аніме Удавана Любов – Читоге Кірісакі. Незважаючи на її юний вік, вона точно заслуговує на місце серед найкрасивіших жіночих аніме персонажів. Особливістю Читоге є те, що за національністю вона наполовину американка і провела більшу частину свого дитинства у Сполучених Штатах. Читоге дуже спритна, але часто буває забудькуватою і завжди поспішає в прийнятті рішень. Але такою вона може здатися тільки з першого погляду, як тільки ви її дізнаєтесь, Читоге буде вашим відданим другом. При першому знайомстві, вона поводиться закрито і скуто, але як тільки вона дізнається про людину ближче, Читоге стає відкритою і дружелюбною. Немає жодного створіння, яке б не розглянуло її красу та чарівність, звичайно ж, якщо це не Раку Ічедзе з кам’яним серцем. Читоге комбінує у собі досконалі протилежності: важку душевну організацію і агресивність, і навіть дбайливість і доброту. Удаване Кохання, незабутньому герою, як Читоге Кірісакі.

11. Інорі Юзуріха: Guilty Crown (Корона Грешника)

Інорі Юзуріха: Guilty Crown (Корона Грішника)

Незрівнянна ні з чим краса Інорі Юзуріхи з аніме Корона Грєшника, робить її такою, що абсолютно виділяється в даному списку. Можливо, при перегляді цього аніме, Інорі може здатися байдужою і холодною, але це лише маска героїні. По суті, вона дуже емоційна та ніжна. Можна сказати без сумніву, що Інор найчутливіша героїня в моєму топі. При знайомстві з…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *