Способи, які допомагають не заснути на роботі

Способи, які допоможуть не заснути на роботі. У кожного свої причини провести ніч без сну. Хтось був на гучній вечірці, хтось сидів з дитиною і т.д. Але результат завжди той же: чи не провалитися в сон на роботі – завдання непросте. Справа в тому, що нам необхідно поспати сім-вісім годин, і бажано вночі. Інакше, зосередитися і зайнятися справою, справжній подвиг. А оскільки це все ж необхідно, то доведеться взяти себе в руки і вирішити, як не заснути на роботі.

Як не заснути на роботі:

Підбадьорливі напої

Кава найвідоміший і використовуваний спосіб побороти сонливість. Але, на кожного він діє по-різному. Одні мобілізують свої сили і в стані «протриматися» до кінця робочого дня, успішно справляючись з поставленими завданнями. Інші продовжують засипати, а прилив бадьорості відчувають тільки ближче до вечора, що призводить до чергової безсонної ночі. Хтось кави пити не може або це абсолютно марно. Останніх категоріям можна порекомендувати пити чай. І чорний, і зелений так само містить кофеїн і може допомогти впоратися з сонливістю на робочому місці.

Чи не заснути на роботі допоможуть запахи

Каву можна і не пити, досить вдихати його приголомшливий аромат. Деякі запахи активізують роботу мозку і змушують нас трудитися. Можна поекспериментувати і з ефірними маслами. Так, до «бадьорить» можна віднести м’ятна і евкаліптова. Додавайте до нього цитрусові або ялицеві аромати.

Якщо нічого подібного під рукою немає, допоможе будь-який сильний аромат, навіть неприємний. Наприклад, рідина для зняття лаку. Але, тут важливо не перестаратися і не зловживати таким способом.

Комфортно розташовані не провалитися в сон на роботі важче

Так що, відставляємо м’яке комфортне крісло і сідаємо на жорсткий табурет. Так само можна прийняти незручну позу, в якій точно не заснеш, навіть якщо дуже хочеться. У найскладніших випадках, попрацюйте стоячи або періодично вставайте.

Чи не заснути на роботі допоможе рух

Ефективніше не просто час від часу вставати. Робіть при цьому якісь різкі рухи, наприклад, повороти. Якщо в компанії немає місця, де можна розім’ятися, достатньо піднятися вгору-вниз по сходах, кілька разів присісти. Кров при фізичних навантаженнях збагачується киснем, він надходить до мозку, що змушує його працювати активніше.

Зверніть увагу на освітлення на робочому місці

Справа в тому, що підсвідомо організм сприймає недолік світла як сутінки, тобто, час готуватися до сну. Зламати ситуацію, включите лампочку яскравіше або ближче присуньте лампу, відкрийте жалюзі, якщо за вікном все залито сонячним світлом.

Ритмічна музика, як засіб не заснути на роботі

Відволікають від сну і сторонні шуми офісу або виробництва. Але часто це скоріше монотонний заколисуючий шум. Одягніть навушники і послухайте досить голосно енергійні ритми. Добре так само якщо музика буде незвичною. Головне, на роботі не потрібно підспівувати або пританцьовувати, загалом, відволікати оточуючих.

Чи не заснути на роботі допоможе вода

Якщо очі злипаються, вмийтеся. На умивання організм реагує так само, як на процес пірнання. Тобто, сили його мобілізуються, направляючи до мозку підвищені дози кисню. Перевірений варіант – холодна водичка, але, умивання теплою так само дасть свій результат.

На робочому місці працюйте!

Якщо зосередитися на звіті ви поки не готові, займіться менш відповідальним, але так само необхідною справою. Наприклад, приберіть на столі, розсортуйте папери та документи. Прокинулися? Приступайте до серйозних задачам.

Хочете не заснути на роботі – не переїдайте

Добре поївши, подрімати хочеться і в звичайних умовах, а вже якщо ви не виспалися, бажання це у багато разів сильніше. Звичайно, морити себе голодом не варто, але їжте в міру і те, що містить значну кількість білків. Можна перекусити фісташками або горіхами, так ви і сон проганяєте, і відновлюєте свої сили.

Здрімніть у вільний час

Звичайно, повноцінно поспати в робочий час не вдасться, але подрімати пів годинки або хоча б хвилин двадцять на обіді можна. Попросіть товаришів по службі під час вас розбудити, але не тривожити під час цього короткого відпочинку. А якщо ви ставите питанням, як не заснути на роботі, то зробити це при необхідності зможете і прямо за столом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *