Складено перелік 10 місць на Землі, де немає мобільного зв’язку

Нещодавно з Антарктиди повернулася українська антарктична експедиція, одним із членів якої був Дмитро Шмирев. Розповідаючи про льодовому континенті, він зауважив, що там взагалі немає ніякої мобільного зв’язку. Про це NydMond повідомила прес – служба МТС – Україна.

Історії Дмитра вразила співробітників мобільного оператора, і вони вирішили скласти ТОП10 місць на Землі, де відсутня можливість користуватися мобільним зв’язком, і ніхто не зможе порушити ваш спокій дзвінком по мобільному телефону або відправивши SMS.

Грін Бенк, штат Західна Вірджинія, США – в цьому містечку повністю заборонені будь електромагнітні випромінювання, включаючи Wi -Fi, мобільний зв’язок, рації і навіть бензинові двигуни з їх іскрами в свічках запалювання. Всі ці перешкоди можуть порушити роботу розташованого тут найбільшого радіотелескопа, який ловить надслабких сигнали з космосу.

Село Гора в Західному Борівалі, Індія – тут у вас просто відберуть всі гаджети, книги, блокноти, годинники, прикраси – щоб ніщо вас не відволікало від медитації. Режим в цьому селі детально розписаний і чітко регламентований : в чотири ранку підйом, 2:00 медитації, в шість ранку сніданок, потім практичні заняття, обід, відпочинок, знову медитації, вечеря в п’ять вечора (фрукти і чай), знову заняття і дві години лекцій про прозріння, відбій в 21:30.
Селище Оймякон на сході Якутії – тут зареєстрована сама мінімальна температура серед всіх населених пунктів на Землі – 71 С. При такій температурі замерзають навіть чорнило, а ваш телефон просто не зможе працювати. У Оймяконе нічого не росте, а літаки літають раз на тиждень і тільки влітку.

Острів Піткерн, заморська територія Великобританії – цей острів називають найменшою демократією на Землі. Населення складає 50 осіб. Початкові поселенці були бунтівниками з британського корабля «Баунті», а також таїтянку, яких бунтівники взяли з собою на острів. Там немає злітно -посадкової смуги, а зв’язок з рештою світу здійснюється завдяки кораблю, який приходить на острів раз на місяць.

Острів Сокотра, Ємен«найбільш чужорідне місце на Землі» оскільки перебуває в повній ізоляції. Можливо, тому переважна більшість флори і фауни острова не зустрічається більше ніде на планеті. Незважаючи на те, що на Сокорта живе 40 000 чоловік, благ цивілізації тут практично немає.

Вайан Лаут, Філіппіни – людей, які тут живуть, часто називають «морськими циганами», через те, що вони являють собою кочовий народ мореплавців. Багато хто живе все своє життя на плавучих будинках в океані, без питної води та електрики і чіпляються до берега дуже рідко.

Кіфука, Демократична Республіка Конго – тут небезпечно користуватися будь-яким електронним пристроєм. Над цим селом частіше, ніж в будь-якому іншому місці Землі, йдуть грози. На кожен квадратний кілометр тут припадає в середньому 158 ударів блискавок на рік.

Мулі, Фарерські острови – тут спостерігаються найбільш непередбачувані зміни погоди, майже немає рослинності та природних ресурсів, і всі чотири його жителя мешкають в повній ізоляції від зовнішнього світу.

Моту, Китай – цей автономний регіон розташований в Тибеті, цивілізація його практично не торкнулася. Потрапити туди вкрай важко, непрохідна дорога пролягає крізь Гімалайську вічну мерзлоту, а також 200 -метровий підвісний міст. Самі буддисти вважають ці землі священними, природа тут розгорнулася на повну силу, відчуваючи свободу від людини. Цілих 10 % всієї китайської флори знаходиться в Моту.

Станція «Академік Вернадський» – єдина українська антарктична станція, яка знаходиться на острові Галіндез в 7 кілометрах від західного узбережжя Антарктичного півострова. Зв’язок станції з світом здійснюється через супутникові системипо телефону і через інтернет, якого ледве вистачає, щоб прийняти або передати пошту три рази на тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *