“Розумний” велосипед підкаже дорогу і попередить про небезпеку

Канадська компанія Vanhawks створила перший у світі велосипед, підключений до інтернету. На даний момент інженери збирають кошти на масове виробництво розумного” ​​велосипеда.

“Vanhawks Valour” представляє собою карбоновий розумний велосипед з можливістю підключення до Мережі. Пристрій може синхронізувати дані зі смартфонами на базі Android і iOS аборозумними годинами Pebble.

Додатковий функціонал велосипеда несе в собі не стільки розважальну, скільки корисне навантаження: пристрій може підказувати користувачу потрібний поворот або попереджати про наближення автомобілі.

Велосипед підтримує покрокову навігацію, показуючи за допомогою індикаторів на кермі необхідний поворот. Коли ззаду до велосипедисту наближатиметься авто, кермо почне вібрувати.

Пристрій забезпечений сенсорами і датчиками, серед яких датчик швидкості, GPS, акселерометр, гіроскоп, Bluetooth 4.0 та інші. Завдяки їм користувачі Valour можуть обмінюватися даними один з одним, і збирати відомості про якість доріг, перекритих маршрутах і т.д.

Більше того, коли один Vanhawks Valour проїжджає повз іншого, оновлюються дані про їх місцезнаходження. Таким чином, власник, наприклад, зможе знайти вкрадений велосипед, відстежуючи його переміщення по інформації від інших пристроїв.

Попереднє замовлення на велосипед можна оформити вже зараз – різні моделі обійдуться користувачам від 920 доларів до 1,1 тисячі доларів. Після запуску велосипеда в масове виробництво його ціна підвищиться приблизно на 100 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *