Що забороняють своїм дітям багаті люди?

Дізнатися, чому Стів Джобс не дозволяв своїм дітям користуватися айфонами і Айпад.

Стів Джобс, будучи керівником компанії Apple, не дозволяв дітям проводити багато часу з Айпад і айфонами. Одного разу Нік Білтон, журналіст The New York Times сказав Стіву Джобсу: “Напевно ваші діти в захваті від Айпад”. На що отримав вельми несподівану відповідь, що вони їм практично не користуються, а час для ігор на айфоні і айпаде строго обмежена.

Варто сказати, що журналіст був вельми здивований, отримавши таку відповідь. Погодьтеся, багато хто думав, що в будинку Стіва Джобса було повно величезних сенсорних екранів. А насправді там було заборонено користуватися айфонами і Айпад ночами і у вихідні дні.

Але не тільки Стів Джобс намагався обмежити час перебування дітей біля екранів будь-яких гаджетів. Аналогічну думку мають і інші керівники та підприємці з Кремнієвої долини.

Приміром, засновник Twitter і Blogger Кріс Еванс теж поставив подібні обмеження для синів. Вони читають паперові книги і можуть користуватися планшетів і комп’ютером не довше 1:00 в день.

На думку дослідників, діти віком до 10 років дуже сприйнятливі до сучасних технологій, через що може навіть розвинутися залежність. І замість того, щоб підсовувати дітям смартфони та планшети, краще приділити їм час, обговорити з ними книги, фільми, вистави та поговорити про історію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *