Що впливає на поведінку людини?

Стало відомо, що впливає на поводження людини. Вчені з Британії провели експеримент в ході якого, вони спробували з’ясувати вплив роботи мозку на настрій людини.

З цією метою фахівці сконструювали робота, який здатний мислити.

Тіло робота було зібрано з конструктора Лего з нейронною мережею, яка повторює мозок з 300 нейронів і 1000 клітин. За словами вчених: «Ми були здивовані, причому приємно здивовані тим, що він почав вести себе як черв’як. Ми встановили на робота сонар, щоб активувати «нейрони», які відповідають за реакцію хробака на дотик до носа. Коли сонар наближається до якого-небудь предмету на відстань 20 сантиметрів, ці нейрони збуджуються.

І коли робот зустрічає на шляху перешкоду на зразок стіни, він зупиняється на секунду, трохи відходить, потім знову рушає з місця, але їде вже в іншому напрямку. Інакше, ніж якби йому задали чіткий алгоритм. Іноді він під’їжджає до перешкоди, стоїть у нього якийсь час: то недовго, то довше. Іноді відходить в одну сторону, іноді – в іншу. Іноді рухається прямо, іноді – вліво, іноді – вправо. Як справжнє тварина.

Ми продемонстрували одну дуже важливу річ: характер нейронних зв’язків дійсно задає поведінку. Ймовірно, багато поведінкові механізми людини визначаються тим, як влаштована нервова мережа мозку».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *