Що відрізняє просте весілля від екосвесілля?

Останнім часом тема екології стає все більш актуальною в сучасному співтоваристві. Люди пересідають на електромобілі, переробляють сміття, будують ЕКОДОМА і взагалі живуть за «зеленим» принципам. Не оминула ця тенденція і такий напрямок як весілля. Американці – законодавці весільної моди, вже не перший рік, хоч поки що й не масово, але все ж регулярно організовують церемонії одруження, які наскрізь пронизані екологічною тематикою. Ми, за допомогою стилістів і дизайнерів, вирішили виділити моменти, які додають весіллі приставку «еко».

Перше, це, звичайно ж, особлива колірна гамма. На екосвадьбі вона повинна бути білою, як і на традиційній, і різниця полягає лише в наявності чітких акцентів зеленого і бежевого кольору. Весілля екологічної тематики передбачає наявність пишної сукні нареченої і класичного костюма у нареченого. Кращим рішенням, на думку стилістів, стане легке вінтажну сукню, в ідеалі отримане від матері, чи бабусі, і непомітні прикраси з перлів. Нареченому ж на екосвадьбе до обличчя буде літній костюм (звісно якщо подія пройде в теплу погоду), і будь-яка раритетна капелюх.

Фоторепортаж планет.

Транспорт на весіллі екологічної тематики, звичайно ж, повинен бути доброзичливий до природи. Найбільш поширені велосипеди і коні. Але якщо ви хочете чогось більш вишуканого і екстремального, то на прокат можна взяти трамвай чи тролейбус. Ведучий на весіллі також повинен бути готовий до тематичного заходу. І в його творчому арсеналі повинні була наявна конкурси, ігри та поздоровлення, мимохіть зачіпають тематику дбайливого ставлення до природи.

Вибираючи місце для проведення весілля екологічної тематики, перевагу варто віддати або торжеству на лоні природи, або ж в ресторані, в інтер’єрі якого переважають натуральні матеріали – камінь і дерево. Доповнивши святкове оздоблення декором вищезгаданої колірної гами, а також квітами, обов’язково живими в горщиках, ви створите антураж найважливішої події у вашому житті, який і вам, і вашим гостям, запам’ятається на все життя.

Що відрізняє просту весілля від екосвесілля?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *