Незвичайний рюкзак лижника з буксиром для дітей

Snowmule позиціонується як рюкзак для гірськолижного сімейного відпочинку. Він має масу достоїнств: карабінами для розміщення шоломів, спеціальними кріпленнями для двох пар лиж, кишенями для гаджетів. Але найголовніше – завдяки вбудованим мотузковим ручкам, він здатний взяти на буксир відразу двох дітей, залишаючи руки батька вільними.

Незвичайний рюкзак лижника з буксиром для дітей

Тепер відпочинок з дітьми на гірськолижному схилі спрощується в рази. Не потрібно піклуватися про те, як брати дитину “на причіп” на пологих ділянках подорожі, коли йому важко, коли він втомився або вередує. Висувні буксири призначені спеціально для цього.

Незвичайний рюкзак лижника з буксиром для дітей

Кожен з них розрахований на навантаження до 45 кг і автоматично прибирається, коли не використовується. Завдяки такому винаходу батько може насолоджуватися можливістю вільного пересування. Головне в такій зараз не забутися і не захопитися.

Незвичайний рюкзак лижника з буксиром для дітей

Рюкзаки Snowmule випускаються в двох варіантах: об’ємом 15 і 25L і в двох колірних рішеннях: чорно-помаранчевому і чорно-сірому. У такі рюкзаки з їх великою кількістю кишеньок, карабінів і ременів, добре б помістилися надувні снігоступи, але це підійде вже для тих любителів екстремальних вилазок, чиї діти трохи підросли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *