Що приводить до бідності?

Наші звички відбиваються на нашому житті. Деякі допомагають досягти успіху, а інші навпаки тягнуть вниз. Ми розповімо про те, що призводить до бідності.

Щоб не скаржитися на те, що ви багато працюєте, а грошей все немає і немає, необхідно не шукати причини в сторонніх людях, потрібно почати з себе, а саме, об’єктивно оцінити свої вчинки, звички і ставлення до себе.

Що призводить до бідності:

Тринькання

Ні для кого не секрет, що тринькання здатне привести до бідності. Йдеться про необдуманих витратах. Наприклад, у багатьох було, коли йдемо на поводу у емоцій, купуємо чергові джинси, які зовсім не потрібні. Зрештою так і виходять, вони просто займають місце в шафі. Буває таке, що складно встояти перед знижками і розпродажами. Ціна, як правило, завжди приваблива, але що робити з тим багажем речей, які купили? Знову заповнювати полиці шафи. Те ж саме відбувається і з покупкою їжі. «Купіть 3 пачки пластівців і отримаєте три цукерки в подарунок». Навіть якщо людина не любить пластівці, він обов’язково їх купить і – за подарунка до них. А потім, як правило, термін придатності у пластівців проходить і вони викидаються. Хочете себе перевірити?

Зробіть маленький експеримент, поспостерігайте за тим, скільки продуктів на тиждень у вас йде у смітник. Якщо вони викидаються, тринькати на них гроші немає сенсу.
Порада: до тринькання жінки більше схильні, ніж чоловіки. Якщо слабкій статі сподобалася кофточка, її вже нічого не зупинить. Але щоб таке ваше завзяття не призвело до бідності, необхідно приймати рішення про покупку не відразу. Пройдіться по інших магазинах, і ви зможете визначитися, наскільки річ життєво важлива.

Рахувати гроші іншого

Як це відбувається? «А ось у начальника грошей багато, тому він може дозволити собі їздити на дорогій машині і заправляти її бензином найвищої якості » і т.д. Сидіти, голосити і нічого не робити – це незабаром може призвести до бідності. Якщо ви теж хочете мати дорогу машину, розмовами і тим більше заздрістю тут не допоможе.

Порада: у першу чергу не порівнюйте себе з іншими. Намітьте мету і наполегливо до неї йдіть.

Все й одразу

Це правило ніколи і не з ким не працювало. Якщо йому слідувати, це здатне привести до бідності. Подумайте самі, якщо на людину висипається нечуване багатство, в 99,9% він може зійти з розуму. Наприклад, якщо ви тільки закінчили університет, не чекайте, що відразу підуть пропозиції, які будуть обіцяти високу зарплату і посаду директора. Почніть з малого і це буде цілком нормально. Виберіть стабільну компанію, де ви зможете проявити свої здібності та вміння. Мине рік – два і ви будете сидіти в кріслі головного спеціаліста, ще кілька років і у вас свій власний кабінет.
Порада: мета любить послідовність. Нехай невеликі, але впевнені кроки.
Спробуйте об’єктивно подумати, чи немає у вас перерахованих вище звичок по життю. Якщо є, усунути їх простіше простого. І поліпшення не змусять себе довго чекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *