Сексуальні традиції різних країн

Збираючись заміж за кордон, поцікався звичаями країни. Сексуальні традиції різних країн можуть здатися тобі просто неймовірними. А для місцевих жителів це звичайна справа.

Кенія

У цій країні всім любовним утіхам наречену навчає старша жінка роду. Часом наставниця навіть проводить першу шлюбну ніч під ліжком молодят, щоб при необхідності підказати дівчині, як себе вести. А новоспечений чоловік після весілля повинен цілий місяць носити жіночий одяг! Вважається, що це допоможе йому відчути тяжкість жіночої долі.

Нігерія

В племені бороро раз на рік проводять «конкурс краси» серед юнаків. Сорок хлопців ретельно гримують обличчя і танцюють перед десятьма дівчатами, які оцінюють танець, а також білизну зубів і білків очей. Переможець може вибрати кілька «членів журі» і жити з ними місяць.

Непал

Тут практикується… многомужество! Дівчина спочатку виходить заміж за старшого сина в сім’ї, потім за його молодших братів у міру їх дорослішання. Сексуальне життя цього подружнього багатокутника здійснюється за домовленістю. Ця схема дозволяє зберегти в рамках однієї сім’ї земельні угіддя. Так як родючих ділянок небагато, то і ділити їх невигідно. Але якщо добробут сім’ї виросте, то можна завести ще одну дружину.

Філіппіни

За традицією в першу шлюбну ніч філіппінцям заборонено… кохатися! В основі цього на перший погляд дивного звичаю лежить турбота про здоров’я майбутнього потомства молодят. В даному випадку статева стриманість допомагає уникнути зачаття дитини в той момент, коли батьки не цілком тверезі. Так що на весіллі наречені можуть пити вино і веселитися з гостями. А вдаватися до любові їм буде і приємніше, і безпечніше тоді, коли дія алкоголю пройде.

Японія

Жителі Країни висхідного сонця в своїх любовних іграх нерідко вдаються до Сібарі – художньо-еротичного зв’язування партнера. Використовуючи складні вузли і обв’язки, коханці створюють хитромудрі мотузкові конструкції. Незважаючи на те, що сексуальний бондаж – це відображення теми панування і підпорядкування, тут важливо не завдати болю партнеру і створити красиву форму. До речі, саме мистецтво Сібарі народилося з середньовічної самурайської техніки полонення ворогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *