П’ять перевірених ідей для домашнього бізнесу на мільйон доларів

Домашній бізнес вже дозволив своїм творцям заробити більше 30 мільярдів доларів. Звичайно, організація такого джерела доходу – справа не з легких, але немає нічого неможливого.

Кілька порад для тих, хто хоче залишити основну роботу і мріє організувати свою справу.

Власний бізнес може приносити вам чималий прибуток, при цьому у вас не буде начальників і для цього зовсім необов’язково керувати великою компанією.

Ось п’ять прикладів того, як звичайні люди, грамотно використавши наявні можливості і застосувавши свої навички та вміння, змогли організувати свій бізнес, зробив їх мільйонерами.

Міфи про те, чому ви не можете відкрити свій бізнес.

1. Створіть продукт, який вирішить якусь вашу повсякденну проблему

Кетрін Коло страждала від важких болів в спині із-за тривалої роботи за столом. Після невдалих спроб знайти прийнятне рішення цієї проблеми, Кетрін разом з дизайнерами розробила пояс, що підтримує хребет. Потім вона представила свій проект на краудфандингової платформі Kickstarter і залучила близько 1,2 мільйона доларів інвестицій. Сьогодні Кетрін зі свого будинку в Сан-Франциско управляє особистою компанією, що оцінюється в мільйон доларів.


Домогосподарка і мати трьох дітей Келлі Лестер також організувала свій бізнес, зіткнувшись з повсякденною проблемою. Келлі мріяла про швидкий і доступний спосіб упаковки обідів для своїх дітей. Її надихнула ідея японського варіанту упаковки їжі – коробочки «бенто» з декількома отворами, завдяки якій жінка змогла заробити мільйон доларів.


Напевно ви стикалися з проблемами у повсякденному житті – просто тримайте очі і вуха відкритими, адже натхнення може прийти в будь-який момент. Саме особисті проблеми підштовхнули багатьох людей відкрити свою справу, яке згодом стало досить успішним.

2. Визначте свою нішу і створіть власний інтернет-магазин

Чи є у вас розуміння того, що може зацікавити людей у певній товарній категорії? Якщо так, то вам буде цікаво дізнатися про бізнесі, організованому 30-річним підприємцем Алленом Уолтоном.

Пропрацювавши продавцем камер відеоспостереження в місцевому магазині, Уолтон зміг виявити основні потреби покупців і вирішив організувати свою компанію в сфері безпеки обладнання. Вибравши правильну продукцію і вклавши всього тисячу доларів, Уолтон організував власний інтернет-магазин з продажу прихованих камер.

Знання конкретного сегмента ринку і потреб покупців допоможуть вам створити власний онлайн-магазин. Володіючи базовими технічними знаннями, ви можете розробити свій власний веб-сайт за допомогою безкоштовної програми Woocommerce, а якщо для вас це представляє складності, то можна попросити виконати таку роботу на замовлення.

3. Покращуйте свої навички за допомогою технологій

Ви вже змогли застосувати свої вміння в реальному житті? А якщо сюди ще підключити і знання технологій, то можна охопити значно більшу аудиторію – адже в реальному житті ми обмежені часом і фізичними можливостями.

Персональний фітнес-тренер Ден Межерицький зміг удосконалити свій проект, одночасно використавши свої знання як фітнес-інструктора разом з бізнес-системою на основі франчайзингу, яка полягає в платної передачі прав на ведення бізнесу. Він створив програмне забезпечення для користувачів, що дозволяє автоматизувати багато функції.


Завдяки мобільним телефонам Рейчел Чарлупски змогла перетворити свій бізнес з надання послуг приходять нянь в мережу компаній, де в даний час працює більше 1500 співробітників. До того, як організувати свою справу, дівчина підробляла в якості самостійної няні в готелях в місті Фінікс.


Алісія Шаффер перетворила свій невеликий магазин з продажу головних пов’язок та інших аксесуарів ручної роботи у місті Лівермор, Каліфорнія сайт, привертає близько мільйона покупців. Використавши можливості торгової площадки Etsy і створивши свій власний онлайн-магазин, Шаффер змогла заробити близько мільйона доларів.

Отже, якщо ви володієте досвідом і знаннями в певній галузі, то технології допоможуть вам охопити ще більшу аудиторію по всьому світу.

4. Створіть свій онлайн-курс

У вас добре виходить навчати інших людей? Цей навик може послужити чудовою базою для організації власної онлайн-школи. Для розміщення та проведення такого навчання в Інтернеті є безліч функцій – якщо ви володієте технічними знаннями, то зможете створити сайт під свій онлайн-курс на базі платформи WordPress з використанням різних програм для управління сайтом.

Наприклад, Джон Ацци і Еліот Арнц в 2014 році заробили понад 1 мільйона доларів завдяки свого навчального курсу «Розробка додатків для IOS 8» на новому мовою програмування Swift. Аналогічним чином Роб Персіваль, колишній вчитель математики в середній школі в Кембриджі за рік заробив майже 1 мільйон доларів завдяки розробленим ним курсів з програмування.

В основі популярного і успішного онлайн-курсу лежить чітка націленість на результат – необхідно створити таку навчальну програму, завдяки якій аудиторія зможе заробляти більше і працювати більш ефективно.

5. Опублікуйте свою книгу в електронному форматі

Пройшли ті дні, коли для публікації та просування книг доводилося звертатися до видавців. Сьогодні у вас є можливість опублікувати власну книгу з мінімальними витратами і поширити її серед мільйонів читачів.

Такі компанії, як Amazon Kindle, Goodreads і Kobo Writing Life пропонують своїм користувачам сервіси для створення, розміщення і продажу своїх книг.

Аманда Хокінг, що отримала величезну популярність завдяки тому, що самостійно опублікувала кілька своїх книг на сайті Amazon і заробила на цьому більше 2 мільйонів доларів. Спочатку її романи були відкинуті усіма видавництвами, які вона звернулася.


Гай Кавасакі, 13 автор бестселерів, написав практичне керівництво, яке служить відмінним зразком для натхнення на самостійну публікацію електронної книги.

Незалежно від методів вашої роботи, однієї пристрасті, яку ви живите до своєї справи, буде недостатньо – необхідно довго і наполегливо працювати день у день, постійно удосконалюватися і прогресувати.

Не слід опускати руки, якщо ви зазнаєте невдачі, а таке може статися, і навіть не один раз. Якось у вас все вийде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *