Прості правила здорового спілкування

Правда завжди стосується комунікації двох або більше осіб. Істинно те, що взаімосодействіе для поліпшення здоров’я. Істинно те, що відображає реальність моменту і виражає почуття людини, що знаходиться в комунікації з метою взаімосодействіе спільної еволюції.

Тільки людина з розвиненим самоспостереженням, з розвиненим відчуттям зворотного зв’язку, яка усвідомила себе, здатний виражати істину. Справжня істина в мовчанні і спостереженні. Очі в очі… Тиша в тиші… Думки, слова, дії – відображення, рефлекс реальності, що створює в нас зворотний зв’язок. Досить її відчувати і жити уздовж цього руху енергії, а не поперек, вважаючи, що має бути інакше…

Відмінна ідея для збереження свого здоров’ядотримуватися в спілкуванні трьох правил здорової комунікації, висловлених у знаменитій притчі з участю Сократа. Перш, ніж що-небудь сказати, варто задуматися:

1) Чи є правдою те, про що ви збираєтеся сказати, чи відповідає це фактам, які ви особисто пережили? Правда.

2) Чи несе те, що ви хочете сказати, позитивний емоційний заряд? Добро.

3) Чи принесе те, що ви збираєтеся сказати людині, йому користь? Користь.

Чому я вважаю ці правила гарною ідеєю для збереження власного здоров’я? Тому що фізіологічна зворотний – це закон реальності – все, що виходить із вас в реальність, обов’язково повернеться в багаторазово перевищує розмірі назад.

Несіть в світ Істину, Добро і Пользу, а, якщо не можете – краще помовчіть. Це корисно для здоров’я.

Дмитро Шаменков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *