Про що може розповісти колір наших очей?

Етимологія – це наука, яка вивчає райдужну оболонку очей. Вчені вважають, що за кольором очей можна визначити схильність до певних захворювань.

Іридолог, відповідно, називаються лікарі, які проводять ретельне обстеження своїх пацієнтів, а саме їх очей, з метою виявлення всіх сигналів і характеристик, але вже по одному кольору райдужної оболонки можна підтвердити свої підозри щодо будь-якої хвороби або ж, навпаки, спростувати їх . А можливо, наші очі попередять нас про наявність певної проблеми зі здоров’ям. Здивовані?

Ірідологія стверджує, що колір райдужної оболонки очей з самого народження визначає схильність до того чи іншого стану здоров’я, яке в майбутньому, звичайно, вже буде залежати від того, як ми дбаємо про себе, як харчуємося і т.д. Іншими словами, райдужна оболонка не є остаточним «вироком», просто непогано знати значення її кольору, щоб краще піклуватися про своє здоров’я, враховуючи свої слабкі та вразливі «місця». Тому якщо ви підозрюєте у себе наявність якого-небудь захворювання, можете проконсультуватися також і у іридолог, він проведе діагностику.

Що можна побачити людським оком?

У нашій сьогоднішній статті ми поговоримо про загальні характеристики кожного з кольорів очей, виділяють їх, як правило, три:

Блакитні і сірі очі

Про що може розповісти колір наших очей?

Люди з райдужною оболонкою сірого і блакитного кольору можуть мати такі «слабкі місця»: горло, ніс і вуха, тобто вони схильні до нежиті і різним респіраторним захворюванням, а також, відзначають дослідники, до подразнення слизової оболонки травного тракту і до проблем з нирками і суглобами.

Якщо в райдужній оболонці очей можна помітити велику кількість білястих ліній, то це знак того, що в нервовій системі відбуваються якісь зміни. Такі люди, отже, схильні до нервозності і підвищеному неспокою, м’язових спазмів і соматизацій цих станів (тобто утворення тілесних симптомів, інакше називається «втеча у хворобу»). В даному випадку найкращим вирішенням проблеми будуть ліки на основі трав, що мають седативні властивості, квітів Баха, наприклад, або інші гомеопатичні препарати. Не менш важливі будуть і регулярні фізичні навантаження і заняття спортом.

Карі і чорні очі

Про що може розповісти колір наших очей?

Тут відтінок райдужної оболонки очей може варіюватися від світло-коричневого (горіхового) до темно-коричневого, майже чорного.
Якщо трохи узагальнити, то карі і темні очі вказують на схильність людей до дисбалансу, пов’язаному з кров’ю і обмінними процесами (метаболізмом) мінеральних речовин, наприклад таких, як кальцій, залізо та йод. Тому власникам карих очей слід піклуватися про стан серцево-судинної системи, печінки, селезінки і кісткового мозку.

Крім цього, з плином часу, у таких людей може з’явитися схильність до зайвої ваги і навіть ожиріння, до появи проблем з щитовидною залозою і ендокринною системою. В даному випадку також можна відзначити, що профілактичними заходами будуть регулювання і підтримка хорошого стану печінки.

Може бути й так, що в молодості люди взагалі не мають жодних проблем зі здоров’ям, але починаючи з 25 або 30 років можуть раптом почати помічати такі негативні зміни: підвищений рівень холестерину, анемія і т.д.

Тому власникам карих очей краще всього навчитися піклуватися про своє здоров’я, починаючи з самого дитинства, не нехтувати правильним харчуванням, щоб надалі уникнути різних проблем.

Також рекомендується регулярно виконувати фізичні вправи щоб підтримувати баланс в кровоносній системі.

Якщо очі швидше світлого відтінку (горіх), то може бути схильність до проблем в травній та дихальної системи організму. Тому потрібно вчасно допомагати своєму тілу позбавлятися від скупчилися токсинів і намагатися правильно харчуватися.

Зелені очі (або змішаний тип)

Про що може розповісти колір наших очей?

До цієї категорії належить вся гама вище порахованих колірних поєднань (коли є два і більше кольорів), коричневий з зеленим, наприклад, або чисто зелений. Щоб правильно визначити свою схильність до яких-небудь захворювань, людям із зеленими очима потрібно зрозуміти, до якого відтінку їх колір все таки ближче, до світлого або темного. Тоді для першого варіанту відповіддю буде те, що відноситься до сірих і блакитних очей, а для другого – до карих і темним, відповідно.

Перевірка

Непоганим способом перевірити, наскільки точна дана діагностика за кольором очей, це порівнювати і дивитись на своїх старших родичів з таким же кольором очей. Хоча, як уже згадувалося раніше, це лише схильність, і наявність або, навпаки, відсутність захворювання, більше залежить від того, як люди дбали про своє здоров’я.

З плином часу ми також можемо почати помічати, що колір очей змінюється, стає темнішим (звичайно), це пов’язано з тим, що і весь організм в цілому «забруднюється».

У кожному разі, цей посібник, кілька забавне на перший погляд, може виявитися дуже корисним, якщо ми вчасно звернемося за консультацією до лікаря, запідозривши у себе яке-небудь захворювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *