Про що говорити на першому побаченні?

Безумовно, до першої зустрічі з хлопцем дівчина готується особливо ретельно, продумуючи наряд і макіяж. Але важливіше важливо заздалегідь продумати, про що ви будете говорити на першому побаченні. Звичайно ж, неможливо вгадати, в яке русло потече ваша розмова, але подумати, що ви хотіли б розповісти про себе, що дізнатися про нового знайомого, тобто намітити для себе основні моменти спілкування можна. Така підготовка дозволить вам уникнути незручних заминок, які так часто бувають на перших побаченнях.

Якщо ви йдете на зустріч з метою просто легко і весело провести час, то замислюватися над тим, про що говорити, не потрібно. У разі, коли ви налаштовані на відносини і хочете зацікавити хлопця, навіть схилити його на вашу сторону, продумана мова буде дуже до речі.

Пам’ятайте, ніколи не можна говорити на першому побаченні про свої проблеми, переживання та труднощі. Вже краще відкласти зустріч, якщо у вас скоїлося щось по-справжньому серйозне. Але привертати увагу хлопця чином жертви – не найкраща тактика.

На побаченні ви повинні бути легкою і ненав’язливою, часто і щиро посміхатися, слухати. Ваша мета – вселити хлопцеві романтичні почуття, а не придушити його важкою артилерією розповідей про всіх ваших достоїнства. В такому випадку у нього може скластися враження, що ви здатні говорити тільки про себе, що створить про вас враження як про егоїстичною і вітряної персоні.

Про що ж все ж таки говорити на першому побаченні

Але не варто перетворювати ввічливе спілкування в оптимістичному тоні в натяки про вашу доступності. Що б там не писали модні журнали, створювати образ секс-бомби або жінки-вамп на першому побаченні небажано. Повторюся, за умови, що хочете довгострокових відносин з цим хлопцем.

Також не переборщіть зі сміхом, навіть якщо хочете заохотити його жарти – гучні вибухи реготу можуть лише сконфузити і відштовхнути юнака. Дайте хлопцеві «вести» – нехай він пропонує теми для розмови, а ви будете підтримувати. Але якщо ви бачите, що він губиться, цілком можливо самій виявити ненав’язливу ініціативу.

І все ж таки більше слухайте, що говорите. По-перше, це позитивно впливає на чоловіків, коли їм слухають, вони відчувають себе значущими. По-друге, так у вас з’явиться перевага – залишившись загадкою для нього, ви практично напевно отримаєте запрошення на повторну зустріч.

Щоб випадково не торкнутися «хвору» тему і не наштовхнутися на агресію, краще дізнатися про уподобання і інтересах юнаки заздалегідь.

Якщо ж цікавлять теми вам незнайомі, не соромтеся задавати питання – проявляючи інтерес до того, що цікаво хлопцеві, ви залучаєте його на свою сторону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *