Правила поведінки у спортзалі: ТОП 7 порушень

Якщо ви вирішили зайнятися спортом, купили абонемент в спортзал і вже придбали форму, вам необхідно знати правила поведінки, щоб не нашкодити своєму здоров’ю і не заважати оточуючим.

Правила поведінки в спортзалі: Топ 7 порушень

1. Перше правило поведінки в спортзалі – це завжди займатися в зручній спортивній формі.

Не варто вибирати барвисту одяг, яка буде відволікати оточуючих, а також займатися напівголим. Часто чоловіки, хочуть похвалитися своїми результатами і оголюють торс, дівчата, в свою, чергу випинають всі принади за допомогою глибокого декольте. Така поведінка розцінюється як порушення. Спортзал – це не нічний клуб і одяг має бути відповідною: спортивної та комфортною. До того ж, вона не повинна обмежувати ваші рухи.

2. З собою на тренування необхідно брати рушник.

Це потрібно для вашої власної гігієни та оточуючих вас людей. У залі всі потіють, і на тренажерах залишається піт. Тому, коли ви займаєтеся, стеліть рушник на тренажер. По-перше, ви не підчепити ніяке захворювання, а по-друге, пам’ятайте, що після вас будуть займатися люди, і їм неприємно буде сідати на мокрий тренажер.

3. Порушити правила поведінки в спортзалі можна гучними розмовами, які будуть заважати оточуючим займатися.

Якщо вам потрібно поговорити по мобільному телефону, зробіть це, вийшовши їх кімнати, де всі тренуються.

4. У тренажерному залі завжди включена музика.

Це підбадьорює до занять і стимулює не втомлюватися. Найчастіше – це якась нейтральна музика або музичний канал. Але є люди, які норовлять поставити щось «своє». Така поведінка розцінюється як порушення в спортзалі. Необхідно рахуватися з думкою оточуючих.

5. Звичайно, в тренажерному залі люди займаються і пітніють.

Цей запах не відчуватиметься, якщо ви перед заняттям прийміть душ. Не варто поливатися улюбленими духами або туалетною водою. По-перше, сильний запах парфумів – це ознака поганого тону, а по-друге, різкий запах здатний викликати запаморочення у людей. Якщо він приємний вам, це не означає, що і всім повинен полюбитися.

6. В спортзал ходите не самі ви, тому перш, ніж узяти якесь обладнання, необхідно запитати дозволу у того, хто їм в даний момент користується.

Також не варто використовувати відразу всі тренажери, ними треба ділитися і не порушувати порядок перебування в залі.

7. Якщо ви щось берете, ставте це на місце.

Це правило діє не тільки в тренажерному залі, а й у житті, щоб інша людина знав, де знайти, наприклад, гирю, і не бігав по всьому залу в її пошуках.

Це ті правила поведінки в спортзалі, які не варто порушувати. Деякі з них неписані і, можливо, будуть невідомі новачкам. У будь-якому випадку, якщо ви будете вести себе порядно, вам завжди підкажуть і допоможуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *