Пологи без болю можливі

Багато хто вважає, що пологи це боляче, що це страждаюча в родових муках жінка. І часто так воно і виходить. Але чи так повинно все бути? Чи можна народити без болю?

Коли моя знайома в перший раз готувалася до пологів, то вона перечитала велику кількість літератури з цього питання, переглянула інформацію в інтернеті, ходила на спеціальні курси, говорила з жінками, які пережили пологи. І вона з’ясувала, що є такі щасливиці, які народжували без болю, а деякі ще й примудрилися отримати під час пологів задоволення. Так що цілком можливо і вам пощастить, і ви потрапите в число щасливиць.

Що ж для цього потрібно зробити і як підготуватися?

Перший і найважливіший крок це ваш психологічний настрой. Вам необхідно усвідомити важливість майбутньої події – ваша дитина перейде цей в цей світ. Це хвилююче і приголомшлива подія, до якого починати готуватися потрібно заздалегідь.

Для дитинку це також важка праця і випробування. Ваша основна задача – йому допомогти. А для цього розслабтеся і не витрачайте сили даремно, особливо на переживання та емоції. Ви повинні відчувати себе в безпеці і комфортно.

Самі найлютіші вороги це страх і напружені м’язи. Якщо ви не будете прислухатися до болю, то вона відступить. Тривога, занепокоєння і страх підсилюють м’язову напругу і наслідок усього цього, больові відчуття. Люди бояться невідомості. Тому, перш за все, вивчіть усю інформацію про різних періодах пологів. Вам обов’язково вона допоможе орієнтуватися в подіях, усвідомлювати відчуття і вибирати правильний варіант поведінки.

Навчіться розслаблятися і формуйте в собі позитивне ставлення до майбутніх пологів! Це сприятиме виробленню ендорфінів і замінить біль задоволенням.

Зверніть увагу на наступні чинники, які допоможуть пережити все позитивно. Одяг, в якій ви будете народжувати. Це здасться, може і не важливим, але ж для більшості жінок їх вигляд – запорука позитивного настрою. Правильне дихання допоможе вам під час пологів розслабитися, і малюк не буде так страждати від нестачі кисню. Добре впливає на мозок класична музика.

Рекомендують для полегшення пологів мелісу, яка має заспокійливу дію. А у моєї знайомої ендорфіни просто зашкалювали від аромату суміші іланг-ілангу і мандаринового масла. Також допомагає шоколад.

Вважається, що розслаблені губи вагітної сприяють розслабленню і кращому розкриттю шийки матки. А самий хороший спосіб розслабити губи – це поцілунок з коханою людиною. Попросіть його бути з вами поруч, якщо це допоможе вам розслабитися і відчувати себе комфортно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *