Ознаки інсульту: Як розпізнати і врятувати життя людини?

Спершу коротка історія:

Під час відпочинку на природі, молода дівчина раптом різко зупинилася і звалилася на землю. Відпочиваючі хотіли надати допомогу, але вона засвідчила абсолютно всіх, що почуває себе чудово, просто спіткнулася об камінь в нових туфлях.

Дівчина була дуже блідою і виснаженою, її обтрусили від піску і дали тарілку з їжею. День, що залишився Інга провела без будь-яких ексцесів. Після того, як всі розійшлися по домівках, її чоловік зателефонував усім і заявив, що його дружину відвезла швидка допомога. В 11 годин вечора його кохана померла. Причиною цього став інсульт.

Якби відпочиваючі знали ознаки інсульту, то дівчина була б жива й донині.

Найчастіше люди гинуть не раптово. Найчастіше симптоми проявляються тривалий час, і людині ще можна допомогти, своєчасно викликавши лікаря.

Ви не втратите багато часу, прочитавши наступний текст…

Нейрохірурги повідомляють, якщо протягом 3 годин встигнути надати допомогу, то наслідків можна уникнути. Важливий момент полягає в тому, що потрібно визначити інсульт і почати діяти протягом цього короткого часу, а це, природно, не так-то й легко.

Які перспективи східної медицини?

Є 4 способи розпізнати цю недугу:

– Скажіть, щоб людина посміхнувся якомога ширше (у хворого це вийде з працею).

– Попросіть вимовити елементарне пропозицію (наприклад: зараз йде дощ).

– Запропонуйте підняти руки (не зможе, або тільки частково).

– Попросіть людини висунути язик (якщо він викривлений або повернуть – варто відвезти в лікарню).

Також показаннями для звернення до лікаря є: оніміння кінцівок, мігрень і запаморочення, різке погіршення чіткості зору.

Якщо труднощі виникнуть хоч з одним з цих пунктів – викликайте лікаря і опишіть симптоматику по телефону.

Знаючи лише ці найпростіші симптоми, ви завжди зможете допомогти або, навіть, врятувати життя оточуючих вас людей. Лікарі заявляють, що якщо ознайомити з даним текстом хоча б десять чоловік зі ста, відсоток успішного лікування інсульту був би на порядок вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *