Основні енергетичні закони життя

1. Знання володіє силою впливу. Це означає, що та чи інша інформація здатна як підняти ваш настрій, тобто збільшити вашу енергетику, так і зіпсувати його, тобто знизити ваші сили.

Висновок: фільтр надходить до вас інформацію. Звузьте або приберіть зовсім канали, через які до вас надходить негативна інформація. Збільште позитивні канали.

2. Життя – це рух енергії. Таким чином, щоб ваша енергетика була на належному рівні, необхідно не допускати застоїв в своєму організмі. Як фізичних, так і ментальних.

Висновок: Більше рухайтеся, вивчайте нове, постійно розвивайтеся, ставте цілі і досягайте їх.

3. Енергія надходить до людини із зовнішнього простору по різних каналах – їжа, повітря, вода, органи почуттів або сприйняття. Якщо якийсь канал з тієї чи іншої причини погано функціонує – то енергія по нього надходить погано, або взагалі не надходить. А значить енергетика людини знижується, приводячи до поганого настрою і слабких результатів.

4. Для вільного припливу енергії людина повинна знаходиться в стані балансу і рівноваги тіла, розуму, поведінки і зовнішнього оточення.

5. Для підвищення рівня вашої енергетики вам необхідно відстежувати взаємозв’язок між зовнішніми подіями і вашим станом.

Висновок: відстежуйте реакції власного організму і по максимуму прибирайте ті події, які негативно впливають на ваше самопочуття і комфорт.

6. Те, на чому ви зосереджує свої думки і увагу, дуже серйозно впливає на вашу енергетику. Якщо більшу частину свого часу ви про щось переживаєте, турбуєтеся, чогось боїтеся – то рівень вашої енергетики буде вкрай низький. Причому, чим більше уваги ви цьому приділяєте, тим більше енергії втрачаєте. Весь парадокс у тому, що негативні думки розряджають вас, а позитивні навпаки заряджають.

Висновок: приділяйте увагу тому, що ви хочете отримати і як цього досягти. Залиште порожні переживання іншим.

7. Що якість вашого травлення, тим менше енергії ви витрачаєте на цей процес, менше утворюється шлаків і токсинів, і більше корисних речовин ви отримуєте.

Висновок: Слідкуйте за якістю їжі і травлення.

8. Одні продукти перетравлюються легко, інші вимагають великих енергетичних витрат, а значить їх поглинання веде до втоми і зниження активності.

Висновок: Відстежуйте свій стан після прийому їжі. Якщо вам хилить на сон або ви відчуваєте занепад сил, значить треба щось міняти в своєму раціоні.

9. Стреси та інші негативні реакції надають переважна дію на вашу енергетику і процес травлення. Для їх зняття необхідно стан релаксації і відпочинку, що можна досягти за рахунок використання факторів, що підвищують ваш настрій.

10. Існують спеціальні природні ритми. Діяльність відповідно до них підвищує енергетику і ефективність, при порушенні – знижується загальна ефективність і підвищується стомлюваність.

11. Довкілля – люди, природа, міста – також впливає на стан енергетики організму.

12. 5 органів чуття є енергетичними каналами, по яких енергія може як приходити, так і йти.

13. Ваше життя це ваше особисте розвиток, а не служіння зовнішнім об’єктам. Служачи комусь або чомусь, ви віддаєте свою енергію. Коли ви розвиваєте себе, ви збільшуєте свою енергію.

14. Для ефективного функціонування вашої енергетики необхідні періоди відпочинку як у фізичному, так і в психологічному плані. Це значить, що 1 день в тиждень необхідно присвячувати відпочинку і релаксації. А раз в квартал влаштовувати 3-х денні міні відпустки.

15. Для підвищення рівня життєвих сил необхідно зосередитися на її джерелі – тобто зовнішньої енергії, а не на проблемі, яка виникає через її нестачі – тобто втоми. Треба прибирати не втому, а підвищувати свою енергетику. Тоді і втому пройде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *