Нумерологія сім’ї

Багато хто з вас напевно пам’ятають, як переживали перед весіллям: «Чи підходимо ми один одному, не здійснюємо Чи помилку? Чи буде наш шлюб міцним і щасливим?» Хтось замовляв астрологічний прогноз на сумісність з партнером, хтось бігав по ворожок і ворожок… А між тим, нумерологія не тільки дає точні відповіді на каверзні запитання, але й може підказати, як виправити ситуацію.

Якщо ви хочете зрозуміти, як складеться майбутній шлюб ваших друзів або знайомих (або перевірити свій власний), перш за все, порахуйте особисті коди імен обох подружжя. Для цього визначте по таблиці числове значення кожної букви в імені, по батькові та прізвище чоловіка і дружини (у жінок особистий код завжди визначається по дівочого прізвища), складіть отримані цифри і спростите їх до однозначного числа.

Наприклад: Ім’я чоловіка Іванов Іван Іванович, подружжя – Ганна Михайлівна Ернст

Визначаємо персональний код імені чоловіка:

Іванов = 1 3 1 6 7 3 = 21

Іван = 1 3 1 6 = 11

Іванович = 1 3 1 6 7 3 1 7 = 29

Персональний код імені Іван Іванович Іванов: 21 11 29 = 61 = 6 1 = 7.

Визначаємо персональний код імені дружини:

Анна = 1 6 6 1 = 14

Михайлівна = 5 1 5 1 2 4 7 3 6 1 = 35

Ернст = 4 9 6 1 2 = 22

Персональний код ім’я Анна Михайлівна Ернст: 14 35 22 = 71 = 7 1 = 8.

Тепер обчислюємо загальний код сім’ї, складаючи персональні коди імен подружжя: 8 липня = 15. Спростимо і це число до однозначної цифри = 1 +5 = 6.

У даному прикладі загальний код сім’ї дорівнює шістці, але у вас може вийти зовсім інша цифра, особливо якщо подружжя проживають спільно з батьками або дітьми: тоді при підрахунку сімейного коду слід складати персональні коди кожного з членів сім’ї.

А тепер залишилося найголовніше: дізнатися, який вплив на ваші стосунки надає енергетика імен:

Одиниця: допоможе кожному члену сім’ї вдало заробляти і витрачати гроші. Марнотратства і скопідомства у вашому будинку не буде – рішення з фінансових питань прийматимуться до загального задоволення під час дружного сімейного вечері. Діти в таких сім’ях добре знають ціну трудової копійці, не бояться труднощів і чудово орієнтуються в сучасному світі.

Двійка: енергетика цього числа вічно провокує «бурі в склянці води», сутички між домочадцями спалахують як порох, а поганий настрій одного здатне зіпсувати день всім іншим. Саме про таких сім’ях співається «як яскраво світить після бурі сонце!»: Після гучної сварки на кілька днів у будинку запанують мир і спокій.

Трійка: дивно позитивне число, воно дарує родині енергію любові і творчості. Домашнє вогнище немов магнітом притягує людей обдарованих, в будинку багато гостей, а діти активно розвиваються у творчій обстановці і швидко усвідомлюють своє покликання. Конфлікти виникають лише на ідеологічному ґрунті.

Четвірка: ваш будинок постійно повний людей – кузени з Саратова, дядечка з Києва та інша рідня сприймають гостинний притулок як прекрасну альтернативу готелі або пансіонату, а друзі та знайомі з інших міст точно знають, що тут їм не відмовлять у притулку. У вас завжди гамірно і весело, а якщо трапляються проблеми, то вирішуються вони довірливо і спільно. У старших і молодших поколінь схожі захоплення: найчастіше, туризм, риболовля чи спорт.

П’ятірка: подібну модель відносин навіть і сім’єю назвати важко, настільки всі її члени упиваються власною свободою і незалежністю. Кішкам, що живуть самим по собі, досить важко налагодити міцні взаємини один з одним, тому зазвичай для тривалого підтримання подружніх відносин потрібні дуже сильні взаємні почуття – чи втручання третіх осіб.

Шістка: цей союз існує лише до тих пір, поки перебувають рідні чи друзі, готові мирити або підтримувати подружжя. Хоча чоловіки і відчувають щирі почуття до дружин, але виходячи за межі рідного дому і ті, й інші здатні на малошанованим вчинки. Обмани і взаємні зради погано впливають на дітей, яким дуже важко зрозуміти з поведінки батьків «що таке добре і що таке погано».

Сімка: у такій родині панують любов, дружба і взаємоповага, а скандалів не буває зовсім – навіть якщо в рідкісних випадках подібний союз розпадається, подружжя розходяться без взаємних претензій і образ. Виховання дітей і турбота про батьків очолюють список найважливіших справ, на третьому місці стоять питання здобуття освіти і саморозвиток.

Вісімка: ось це сім’я у повному сенсі слова! Всі домочадці горою стоять один за одного, чоловіки в дружинах душі не сподіваються, малюкам…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *