На успішність дітей впливає спадковість

Як на успішність впливає фактор спадковості, простежили дослідники з Великобританії, для чого вченими були проаналізовані за два роки результати іспитів.

Великий інтрес викликали близнюки, незалежно від того, чи є вони гетерозиготними або однояйцевими. Всього в експерименті брало участь більше шести тисяч близнюків. З’ясувалося, що не тільки виховання впливає на успішність дитини, а й фактор спадковості.

Випускні іспити у Великобританії здають в шістнадцять років. Вони включають такі шкільні предмети, як природничі науки, математика, англійська.

У питанні успішності, грають найважливішу роль, як виявилося, генетичні чинники, з якими пов’язані були до шістдесяти відсотків оцінок. Крім успішності, вчених цікавила залежність від спадковості аспектів психологічних: віри в себе, інтелекту, проблем з вихованням і пр. Спадковість в 58% і в цьому випадку відіграє провідну роль.

До дуже сходимо результатів прийшли недавно і вчені США, які довели, що спадковість у розвитку інтелекту дитини відіграє головну роль. Експеримент вчені проводили на шимпанзе, перед якими ставилися інтелектуальні завдання. В половині випадків на здатності впливала спадковість.

Дослідники жартують, що отримані висновки для дітей є хорошою новиною. Адже, знаючи їх, батьки повинні звинувачувати себе, а не дитину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *