Магнетизм жінки

Чому жінка так нещасна часом? Чому вона так чутлива і безпорадна, стервозна і агресивна, перелякана і розгублена? Тому що вона не любить себе і не впевнена в собі. Тому що колись вона забула про те, хто вона і в чому її сила і перестала цінувати себе. Звідси і біди – любовна залежність, нетерпимість, жіночі хвороби, конфлікти в сім’ї, самотність, невдачі, втрата сенсу життя, безплідність.

А адже всередині кожної жінки закладена найважливіша сила – любов у всіх її проявленіях. Іменно це почуття приносить жінці стан рівноваги, задоволеності, властивості терпимості, розуміння, вміння чекати і нейтралізовувати конфлікти. Любов несе розуміння себе, свого внутрішнього світу, своїх бажань і почуттів, дбайливе ставлення до свого організму. Тоді вона також дбайливо ставиться до навколишнього світу і до людей. Вона знає, що хоче, бачить мету в будь-якій сфері життя, і спокійно досягає її без страху і напруги.

Жінка за природою своєю, як вода, м’яка, обіймаються, делікатна. Вона ніколи не кинеться напролом. Вона знайде маленькі непомітні стежки, за допомогою яких обійде перешкоду.

Жінка повинна бути чистою серцем і завжди юної душой.Уменіе прощати і бачити радість в кожному моменті життя – її головна властивість. Самое привабливе і загадкове для чоловіків.

Жінка гнучка. Вона може бути м’якою і податливою, а може бути незламною і рішучою. Щоразу вона інтуїтивно знає, як їй діяти, і яку силу застосувати: м’яку або тверду.
Її рішення народжуються з глибин душі. Логіка – це її помічниця, головна ж її сила – це інтуїція. Жінка відчуває відбувається навколо і вміє бачити суть речей. У цьому її магія, її вічна таємниця.

Якщо вона довіряє собі, її неможливо обдурити і неможливо позбавити волі. Тим самим вона поважає свободу чоловіки, що дуже цінно у відносинах між ними.

Любляча жінка приймає себе цілком. Сексуальність жінки виражається в її свободі бути собою. В її сміливості пізнавати себе, своє тіло, свої внутрішні процеси. Тоді вона може допомогти чоловікові принести їй задоволення і радість і подарує їх йому повною мірою.

Така жінка не може бути самотньою. Адже вона сама по собі джерело світла, свіжий і бажаний. Їй добре з самою собою і з оточуючими людьми.

Вона може перебувати на самоті і в потоці соціуму, залишаючись природною і спокійною.

У такої жінки немає віку…

Бувають моменти, коли жінка випадає зі свого рівноваги. Це відбувається, якщо всередині скупчилося багато страждання, страхів, болю. Тоді вона втрачає свою силу і впевненість у собі, свою гармонію. Тоді назовні можуть виступати інші якості особистості: крикливість, ревнощі, жорстке лідерство, пияцтво, жертовність і легкодухість.

Боязнь самотності, безшлюбності, втрати чоловіка штовхає жінку ставати залежною від своїх цілей, занадто хвилюватися, поспішати, підганяти події, вступати в зв’язку з людьми, які їй не відповідають. Потрібно вміти керувати своїм страхом і бути його господарем, а не прислужником.

Сучасний світ вносить жорсткі умови буття, в яких вчитися гнучкості і зберігати первісну чистоту буває складно. Але все це можливо і коштує витрачених зусиль.
Отримувати задоволення від успіху, від того, що ти просто є, що ти любима і можеш любити – це приголомшливий шлях.
Дуже важливо будь-якій жінці визначитися, хто вона для самої себе? Яку роль вона несе для себе, рідних і близьких і для світу в цілому? До якого образу вона прагнути? Які якості власної натури для неї важливіше? За що вона може бути вдячна самій собі?

Коли всередині створюється ясність, то жінка знає, що робити і як ефективно взаємодіяти з навколишнім світом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *