Класифікація сімей – можливі варіанти

Сім’я Я + Я.

Сім’я Я + Явідмінний варіант для стурбованих кар’єрою. Максимум свободи при мінімумі обов’язків. Так само цей варіант родини вибирають ті, хто ще не зустрів свою людину, а одному (однієї) бути не хочеться. І ті, хто не вірить чоловікам (жінкам), тому вибирає відносини, де є «подушка безпеки».

У родини Я + Я є чотири різновиди:

Партнерська угодаколи всім все вигідно.

Спокійна угода коли особливих вигод немає, але і втрат немає.

Суперництвопартнери б’ються за можливість дати менше, а отримати більше.

Невигідна угодав стосунках одні мінуси, але розійтися не можемо, бо діти, спільне житло, кредити, прихильності і т.д.

Сім’я МИнаступний етап розвитку сім’ї Я + Я.

Фактично це рай:-). Немає боротьби за владу і суперечок, хто кому чого недодав. Люди вже визначилися, що це – той самий чоловік, з яким я хочу прожити життя до кінця. Більше вже не буду нікого шукати, бо знайшов і т.д. і т.п.

Сім’я МИ може мати такі різновиди:

Любовяк радісна і безкорислива турбота. Це той самий рай. Можливий він не для всіх, звичайно (чому – краще самі послухайте автора семінару).

Крива турботаце коли турботи так багато, що від неї втекти хочеться.

Хвора прихильністьце не про любовь. Не треба плутати любов і прихильність. Це хвороба.

Сім’я як місія ще одна висота, яку можна «взяти» в розвитку родини.

Правда для цього потрібно ексклюзивні люди, тому цей тип сім’ї можливий не для всіх і буде в житті в одиниць.

Тут можливі варіанти:

Служіння це коли чоловік присвячує своє життя певної значущої мети (творчої, ділової, соціальної, політичної, наукової і т.д.). Він, природно, приділяє весь свій час своєї справи. І сім’я отримує за залишковим принципом. Але це нікого не турбує. Тому що дружина поділяє його погляди, вважає те, що він робить, безумовно важливим. І, найголовніше, допомагаючи чоловікові вона, тим самим, долучається до його місії, стає частиною її. Вона реалізує себе через нього. Можна сказати, що вона реалізує себе як жінка повною мірою.

Невизнаний геній коли жінка захоплюється чоловіком, який ось-ось, ще трохи, і стане відомим, популярним, але… Так як це «ось-ось» тягнеться вже довго, характер його вже зіпсований. До того ж, дуже часто, у нього є зарозумілість, але немає таланту і працездатності. Доводиться жінці годувати майбутнього генія до кінця днів. Помилочка.

Справжній полковникколи чоловік вимагає від жінки служіння на тій підставі, що він чоловік, а вона – жінка. Істота другого сорту. Подай. Принеси. Прибери. За дітьми подивися. Мені догоджай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *