Hush2 – будинок-конструктор для укриття від урагану

Ураган стихійне лихо, яке здатне завдати відчутної шкоди будь-якому домогосподарству. При цьому майже неважливо – дерев’яний будинок або залізобетонний. Ступінь нанесеної шкоди буде досить велика, щоб на ліквідацію наслідків лиха потрібні були значні витрати ресурсів, головним чином грошових. Дану проблему може вирішити будинок Hush2перший у світі будинок, призначений для регіонів з підвищеною загрозою ураганів.

Hush2 - будинок-конструктор для укриття від урагану
Головна особливість Hush2 в тому, що він розкладний. Будинок є скоріше тимчасовим житлом, ніж постійним, а тому скоріше підходить для укриття від урагану, ніж для життя постійно. Будинок постності дерев’яний, деякі його елементи створені з пластика і металу. Все житло розділене на безліч секцій, які рухаються. Для фіксації кожної з них використовуються спеціальні замки.

Як жили діти в древньому Єгипті в період римського панування.

Hush2 - будинок-конструктор для укриття від урагану
У будинку є два основні стани: житловий будинок і будинок-притулок. У першому випадку Hush2 повністю розкладений і нагадує невелику дерев’яну споруду. У другому варіанті будинок має форму трапеції. Така форма забезпечує додатковий рівень захисту від негоди.

Важливою деталлю є ще й те, що Hush2 може бути повністю складний. Це дозволяє перевозити його у вантажівці без особливих складнощів. Єдиним важливим недоліком Hush2 є те, що будь-який процес складання або розбирання будинку здійснюється самим його власником без допомоги яких-небудь спеціальних інструментів і пристроїв.

Hush2 - будинок-конструктор для укриття від урагану
Підводячи підсумок, варто відзначити, що Hush2це прекрасний варіант мобільного тимчасового житла. Будинок має приголомшливий рівень захисту і може витримати стабільний порив вітру зі швидкістю 322 км \ год. Граничне навантаження конструкції в режимі «шторм» вище на майже 50 км \ год. По досягненню цього порога (який в земних умовах майже не досяжний при звичайному урагані) конструкцію або зірве або розламає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *