Етапи дорослішання і духовного розвитку людини

Під час свого духовного розвитку, людина стикається і з іншими людьми. Іноді люди розуміють один одного відразу, іноді дуже складно знайти з ними зв’язок при спілкуванні. Які ж етапи проходить людина під час дорослішання і духовного розвитку?

Якщо людина не буде розвиватися і мислити, то залишиться на рівні банального. Сприйняття таких людей позбавлена ​​естетичності. Для таких людей не існує ніяких цілей. У житті цих особистостей на першому місці стоїть слово «треба». Словосполучення типу – треба працювати, треба їсти, постійно фігурують в їхньому житті. Вони задовольняються тим, що вони мають, не прагнучи до нового. Вважають, що краще жити, як жили, інакше може бути гірше. Причому це середньостатистичне стан людей – це світ стандартів і думок більшості.

Багато стикаються з проблемою суперечності – люди не знають, що вони повинні і що хочуть насправді. З часом люди починають боротися з власним «я» і тоді народжується особистість відмінна від колишньої особистості. Людина починає розуміти, що Бог – вершитель всього на світі.

Віра змінює занепокоєння, пропадають грані доброго і злого справи. Людина з легкістю переносить час самотності, розмірковуючи про життя і про життєві цінності.

Існує кілька рівнів мислень:

Перший рівень: «Не шукай пригод і відповідальності, йди по легкому шляху». На цьому етапі знаходиться багато людей, які не бажають рухатися далі.

Другий рівень: «Живи по совісті. Будь відповідальний. Все тільки в твоїх руках».

Наступний рівень: «Не звертай уваги на думки і заздрість інших людей. Ти не золото, щоб всім подобається». Люди третього рівня вирішують, як їм жити, вони мужні і стійкі. Тільки з третього рівня шикуються здорові відносини і рівновагу.

Четвертий рівень – останній: «Молись і рішення прийде, але за будь-який вибір відповідальність будеш нести тільки ти». Вести за собою людей в зрілому розумі складніше, але цікавіше. Можна насичено жити, злети зміняються на падіння, але на такому рівні це пережити набагато простіше, ніж на попередніх рівнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *