Думки перед днем народження: ТОП 7

Пам’ятаєте, як на наші дитячі дні народження батьки запрошували своїх друзів, які шуміли і заважали спати? Думка була одна – щоб швидше це все закінчилося! Цікаво, про що ми думаємо перед черговим днем народження?

Ми зібрали ТОП 7 думок:

Ми навчилися підкорювати гірські вершини, придумали телефон, радіо, вміємо говорити правду, от тільки не навчилися відключати думки в потрібний момент. Погодьтеся, було б дуже добре, і наша нервова система сказала б нам «спасибі!»
Але на жаль і шкода… самокопання – одне з найулюбленіших занять. Дурних, але коханих.

Про що ми думаємо перед черговим днем народження?

А що змінилося?

Найперше питання, найперша думка, яка нас відвідує перед днем народження – а що, власне, змінилося, крім зайвих кілограмів! Цей день, як якась точка відліку, з якої ми порівнюємо всі наші наступні заслуги і успіхи. Часом нам здається, що всього за один рік наше життя обов’язково повинна перевернутися з ніг на голову, а у нас з’явився тільки кіт, собака і ми нарешті змусили себе ходити в тренажерний зал, правда, раз в два місяці.

Мені сумно…

Парадокс, день народження – це веселе свято. На столі багато смачних салатів, гості із зачісками, співають пісні танцюють, кидаються надувними кульками і п’ють-п’ють за наше здоров’я, бажають любові, натхнення та настрою… а нам сумно! Ось сумно і все! Приводи для смутку є. По-перше, кожен день народження – це як криза середнього віку. Як правило, нам складно пригадати все хороше, що з нами трапилося за цілих 365 днів, ми пам’ятаємо тільки погане!

А що потім?

Самая безглузда думка, яка відвідує нас перед кожним днем народження. Нам здається, що після свята життя обов’язково повинна бути такою, якою була до нього. Ті ж проблеми, ті ж люди, той же будильник, який кожен день будить в 6.45.

Найчастіше ми вирішуємо змиритися з тим одноманітністю, яке самі для себе обираємо. Ось дурості, а адже день народження – це відмінний привід почати все спочатку. Так, ми ж любимо починати худнути з понеділка, відкривати нову книгу 1 числа місяця і т.д. ми самі себе привчаємо жити по «відправним» датам. Нехай день народження буде цією датою, після якої все докорінно змінитися, якщо, звичайно, ви самі цього бажаєте.

І взагалі, що за постановка питання, а що потім? Потім життя з новими емоціями, досягненнями, успіхами, сльозами радості, падіннями і злетами!

Домагатися!

Нам здається, що до свого дня народженню нам обов’язково потрібно надати звіт всім гостям і, особливо, батькам, під назвою «чого я добився!»

Цікаво те, що в великі досягнення ми записуємо тільки такі події, як весілля, народження дітей і захоплення світу! Останнє – жарт!

Але подумайте, ви ж змінили роботу, хіба це не досягнення? Тепер ви прокидаєтеся так же в 6 ранку, але з величезним задоволенням! А ще ви у вас з’явилися нові друзі, з якими вам завжди смішно. Ми вважаємо, що це не лише досягнення в сучасному світі, але й велика рідкість. Уявляєте, у вас є друзі, вони навіть секрети ваші не видають.

Навіть якщо вас не підвищили, зате начальник почав запам’ятовувати ваше ім’я. Точно досягнення!

І ще, ваші життєві звіти нікому не потрібні. Вони не роблять вас гірше або краще, якщо поряд люди, які вас просто люблять, без особливої ​​на те причини!

Ті, хто привітають – справжні друзі!

Найдурніша думка, яка нас відвідує перед днем народження. Ми точно впевнені, що справжні друзі ніколи не забудуть про нашому святі. А ми в редакції провели експеримент, один з редакторів поставив дату свого народження 4 вересня (справжня дата 23 квітня), і що ви думаєте? Посипалися вітання! Так приємно, шкода, що тільки батьки виявили підступ. Ні, справа не в тому, що нас оточують несправжні друзі, справа в щоденних турботах і суєті. Ось відкрийте свій розклад, скільки пунктів? Не дивно, що ми страждаємо забудькуватістю. Наш порада: не робіть поспішних висновків і не записуйте близьких людей в список «як вони могли так зі мною вчинити». Це цілком нормально! До того ж, згадайте, як ви в тому році згадали про день народження друга в 23.45. Звичайно, викрутитися можна завжди, мовляв, спеціально дотягла до останнього, але ви ж знаєте, що просто-на просто закрутилися й забули.

Цікаво, я виглядаю на свої роки?

Перед черговим днем народження ми обов’язково задаємося цим питанням, причому це роблять не тільки жінки, а й чоловіки. І, напевно, найбільше щастя – це коли нас просять показати паспорт, якщо ми стоїть на касі з трьома пляшками ігристого напівсолодкого. Приємно до не можу!

Я, напевно, святкувати не буду

Знайомо? Звичайно, знайоме, ви хоча б один раз в житті це говорили! Ось тільки завжди одна причина – а що відзначати, старість?

Так, старість – це неминучість, от тільки вам вирішувати, яку ви хочете: сумну і депресивну або з масою веселих фотографій та спогадів?

Якщо ви не будете відзначати, у вас буде сумна старість;

Які подарунки мені даруватимуть?

Якщо ви скажете, що вам важливо увагу, ви себе обдуріть. Перед днем народження ми завжди думаємо і гадаємо, які ж подарунки для нас підготували близькі люди і завжди хочемо отримати якийсь сюрприз. Так-так, ми до останнього чекаємо, що хтось вистрибне з святкового торта, протушкується світло і забегут всі друзі з піснею «хеппі бьоздей» або на худий кінець, ми з ранку під своїм балконом знайдемо напис «Зайчик, С Днем Народження».

Прочитали? А тепер викиньте всі ці думки перед днем народження і просто насолоджуйтеся святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *